2737
2734
عنوان

نگهداری ماهی قرمز + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 29 پست

من تا اواخر مهر ماهى قرمزمو داشتم و چيزيشم نبود

ى مهمونى اومد كه بچه داشت،نمى دونم چكار كردن ماهيم مرد😔😞

مى خواستم براى عيد داشته باشم واقعا هم سلامت بود🙁

لطفا پروفايل منو كپى نكنيد،پروفايل مثل شناسنامه هر فرديه ،…😅
میشه روش یک سلفون کشید که یخچال بو نگیره

خفه میشن نیاز به اکسیژن دارن 

کلا یخچال گذاشتنو از ذهنت خارج کن 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تو تاپیکام گفتم سوالی هم داری از من بپرس

غذای  مخصوص جای بزرگ و ف یلتر و پمپ هوا

#حامی_حیوانات!_نویسنده... تو تاپیک حیوانات تگم کنید=}                                ‌‌‌.           من وقتی از واژه بچه استفاده میکنم منظورم چیزیه که شما به چشم پِت می‌بینید.                                                      هیچ انسانی اشرف مخلوقات  نیست هیچ حیوانی نجس / نحس نیست حیوانات هم برای تغذیه ما خلق نشدن  _.غذارسانی به حیوانات اکوسیستم  رو بهم نمیزنه.   حیوانات خانگی[سگ گربه جونده و پرندگان و خزندگان خانگی]  جاشون تو طبیعت نیست و توانایی زندگی تو طبیعت رو ندارن. و در آخر همه حیوونا از همه انسان ها درک و محبت بیشتری دارن و از همه ادما بهترن اونایی که غیر اینو میگن از کلمه <آدم>به درک کافی نرسیدند!                  هرکس سبک زندگی  متفاوتی داشته و سبک زندگیش تجربه هاش رو تو هرچیزی مشخص میکنه و هرکسی تو چیزی تجربه و درک بیشتری داره                                                                      انسان ها خود ارزش خود را تعیین می‌کنند"ویکتور هوگو"
2740
من که به شخصه اصلا دوس ندارم ماهی رو بزارم تو یخچال قبل از تعویض آب ماهی ها آب رو بزار یه شب تا صبح ...

ماهی قرمزی ها خیلی کثیفن و خیلی هم بوی بد میدن

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

ما ۹ تا خریدیم متاسفانه هر ۹ تاش مُردن 

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️

پمپ هوا 

و آب مونده 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

عامل اصلی مرگ ماهی قرمز جای تنگ هستش  داخل تشتی پر ابی ک کلرش رفته نگه دار سال قبل پدرم برد انداخت استخر باغ که الان کلا زاد و ولد کردن و بزرگ شدن واقعا ظلم بهشونه اگه جای کوچیک نگهشون داری یا جای گرم

2706