2733
2764
عنوان

افطاری چی درست کنم برا مهمون

539 بازدید | 20 پست

میخوام این ماه یبار به داداشم بگم ببیاد پیش ما افطار کنه.ما روزه نیستیم ولی اون روزه میگیره.

باهاش تعارف ندارم ولی چون قراره دعوتش کنم میخوام یه چیز خوب درست کنم

برا افطار چی مناسبه؟

واسه همون لحظه

رومیز تیبگ میزارم انواع دمنوش هست با نبات و گل محمدی توش .خرما هم میزارم با پودر نارگیل و کنجد و پودر گلمحمدی.

واسه شام نمیدونم یکی از گزینه ها کتلته .سوپ هم احتمالا درست کنم

چی میتونم بدم بجای اینا؟

شام چی خوبه

احتمالا خودش تنها بیاد

خانمش روزه نیس

کباب درست کن .روغن ندارع روزه دار اذیت نشه .سوپ و کباب 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

اگه میتونی چایی دم کن چون واسه مهمون زشته تی بگ

نون و پنیر و سبزی هم میتونی بزاری تو سفره یا به صورت فینگر فود درست کنی

مربا و عسل و کلا مخلفات صبحانه هم برای افطار خوبه

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        

بستگی به طبعتون داره 

مثلا طرفای ما اکثرا غذاهای نرم مثل آش یا آبگوشت میخورن 

من خودم خوشم نمیاد 

دیشب مامانم و آبجیامو گفتم بیان،برا خودمون ساندویچ مرغ و قارچ درست کردم برا مامانم آبگوشت گذاشتم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
چ ربطی داره  مگ فقط روزه دارا افطار میکنن    

خوب اونایی که روزه نیستن چیزی که میخورن بهش میگن میانوعده یا شام

اینکه گفتم خانمش روزه نیس منظورم این نبود که اونو نمیگم بیاد.منظورم این بود فقط داداشم روزس نیازی نیس برا یه نفر چند نمونه غذا بپزم

خوب اونایی که روزه نیستن چیزی که میخورن بهش میگن میانوعده یا شام اینکه گفتم خانمش روزه نیس منظورم ا ...

خب اگر خانمش بیاد باهم سر سفره میشینید ، اول پیش غذا یا همون افطار.  بعدا شام 

اگه میتونی چایی دم کن چون واسه مهمون زشته تی بگ نون و پنیر و سبزی هم میتونی بزاری تو سفره یا به صور ...

اره چای هم حتما دم میکنم.منظورم این بود چند نمونه نوشیدنی اماده میزارم ازش میپرسم چی میخوره

اره چای هم حتما دم میکنم.منظورم این بود چند نمونه نوشیدنی اماده میزارم ازش میپرسم چی میخوره

اسی اینایی که من گفتم نیاز نیست همش سر سفره باشه 

هر کدوم رو تونستی بذار 

اگر تعداد زیاد باشه ، سفره ب خودی خود پر میشه با ظرف و ظروف سوپ و اش اینا ، 

ولی مثلا منو همسرم دونفریم بعد هرچی میذارم تو سفره خالی بنظر میرسه 😂😂 

2706