2733
2734
عنوان

دم طلاقم شوهرم برام شرط سختی گذاشته شما بودید چیکار میکردید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20765 بازدید | 243 پست

واین موضوع روفهمید وبع بهونش شد دیدن خانوادم ک چرا اونارودیدی میگفت من داشتم کوتاه میومدم تو ک میدونستی من رو اونا حساسم نباید میدیدیشون براهمین هرکی خواست وساطتت کنه قبول نکرد مشکلم اینجاست ک فکر نمیکنه اصلا خودش بدی داره خانوادشم کمو بیش حمایتش میکنن بالاخره دیدم سه ماهه خبری نیست گفتم تو ک راه دوری ب من وکالت طلاق بده خودم کارامو بکنم اقا رفته وکالت داده مدت دار سه ماهه امشب ک وکالت ب دستم رسیده پیغام داده ک اگه میخواد بیاد زندگی کنیم ولی باید خانوادش با مادرم ک بااون مشکلی نداشت وتمام فامیلم قطع ارتباط بشم حتی خیرو شرشونم شرکت نکم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واین موضوع روفهمید وبع بهونش شد دیدن خانوادم ک چرا اونارودیدی میگفت من داشتم کوتاه میومدم تو ک میدون ...

چقدر این پروئه

بگو منم رو خانوادت حساسم پس توم خبرت قطع رابطه کن

اگ بچتو برده بوری این انقد پرو نمیشد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

لونایی ک میگن بچتو میاوردی شوهرم یه روانیه دست ب بچه میزدم میکشت منو چندین پرونده قمه وتهدید داره ک همشونم فکر میکنه ب حق مردمو زده واین مشکلی نداره 

مشکلم اینه ک اگه تمومش کنم داغ دیدن بچمو رو دلم میزاره به هر طریقی شده نمیزاره ببینمش 

واین موضوع روفهمید وبع بهونش شد دیدن خانوادم ک چرا اونارودیدی میگفت من داشتم کوتاه میومدم تو ک میدون ...

زيادي كوتاه اومدي پر رو شده 

بگو به شرطي زندگي ميكنم كه كامل با خانواده ت قطع ارتباط كني 

قبل از آنكه بميريد ؛ بميريد
2738
زيادي كوتاه اومدي پر رو شده  بگو به شرطي زندگي ميكنم كه كامل با خانواده ت قطع ارتباط كني

بابا اون اوایل شرط گذاشته بود رفتی خانوادم ناراحت شدن باید بیای دستو پای خواهرام ببوسی معذرت خواهی کنی ک ناراحتشون کردی حالا اونا از خداشون بود جلو این فیلم بازی میکردن 

جدا از اخلاق های گندش همین یه موضوع کافیه که شرش رو از زندگیت بکنی یعنی چی که تو رو از دیدن و ارتباط با خانوادت محروم کرده چطور اجازه نداده خانوادت نوه شون رو ببینن 

لونایی ک میگن بچتو میاوردی شوهرم یه روانیه دست ب بچه میزدم میکشت منو چندین پرونده قمه وتهدید داره ک ...

تا سرکار بود بچه رو برمیداشتی میرفتی

اگ میومد ب قمه کشی ب پلیش زنگ میزدی

حالا میخوای چیکار کنی

بادی روانی زندگی کنی یا بری دیگ نمیزاره بچتو ببینی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

عزیزم طبق چیزایی ک گفتی فک‌نکنم این ادم مشاوره بیاد.اگر‌ مطمئنی ک پسرتو ازت میگیره و حتیییی قانونم نمیتونه نجاتت بده،برگرد بهش.وگرنه جدا شو.در ضمن اکر برگشتی،خیلی متاسفانه باید بیشتر رعایت کنی ب خاطر پسرت ک جو متشنج نباشه🥺و اینکه لطفا با یه وکیل خووووب صحبت کن.ببین اگر کتک زد و شکایت کردی،باعث نمیشه بچه رو بش ندن؟همچنین ابن پرونده هایی ک داره تو دعوا و... ببین کارساز نیس برات؟؟؟؟؟

2706