2733
2734
عنوان

حستون میگه بهم میرسیم یا نه؟

78 بازدید | 17 پست

؟؟

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره انشالله 😍😶 منم عروسی دعوت کن🤏🤣😍

پناه بر خدا 

همه ناامیدم کردن

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید
آره 

پناه بر خدا 

حس ششمت قویه؟

خواهرم من تورو ندیده نشناخته پارتنرتو نه دیده نه شناخته نه از وضع رابطتون خبر دارم اصن من این سر دنیا تو اون سر دنیا 

با چه منطقی بگم حسم میگه بهم میرسین یا نه

من اگه خیلی حس کن بودم واسه زندگی خودم حس میکردم که چه غلطی بکنم

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
خواهرم من تورو ندیده نشناخته پارتنرتو نه دیده نه شناخته نه از وضع رابطتون خبر دارم اصن من این سر دنی ...

خواستم امیدوار بشم 😂 به حدی ناامیدم که یه نفر اون سر دنیا بگه حس میکنم بهم میرسین خوشحال میشم

خواستم امیدوار بشم 😂 به حدی ناامیدم که یه نفر اون سر دنیا بگه حس میکنم بهم میرسین خوشحال میشم

بابا ول کننننن همه دارن الکی یه چیزی میگن توهم خوش باوری

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
تو چیکار همه داری خودت مهمی عزیزم

خودمم ناامیدم خواهر شرایط برعکس چیزی که میخوامه ، ای کاش معجزه بشه

بابا ول کننننن همه دارن الکی یه چیزی میگن توهم خوش باوری

انقد به خدا پناه بردم و جوابمو نداده دارم به سمت حس ششم و خرافات میرم

انقد به خدا پناه بردم و جوابمو نداده دارم به سمت حس ششم و خرافات میرم

توروخدا نرووو😭😭😭

حیف توعه فردا درگیر این چیزا بشی نتونی دو کلمه با کسی حرف بزنی همه بگن این خرافاتیه و هیچی حالیش نیس

کتابای خوب بخون به چیزای خوب فکر کن

2706