2752
2734
عنوان

دم طلاقم شوهرم برام شرط سختی گذاشته شما بودید چیکار میکردید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20767 بازدید | 243 پست

شوهر من یه بار به خانوادم بی احترامی کرد به منم گفت باید بیای وگرنه بچتو می برم دخترمم ۱/۵ بود جونم به جون دخترم بنده ولی بهم خیلی برخورد بی احترامیش و نرفتم باهاش بعدا خانواده ش اومدن دنبالم  به خاطر دخترم رفتم ولی کثافت پشتشون بدو بیراه می گفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم طبق چیزایی ک گفتی فک‌نکنم این ادم مشاوره بیاد.اگر‌ مطمئنی ک پسرتو ازت میگیره و حتیییی قانونم ن ...

درسته ولی این فقط حرف خودشه من راحت میتونم با مدارک دعواهاش ین بیمارستان روانی یهماه تو نوجونی بستری بوده پروندش هست بچرو بگیرم ولی از عواقبش میترسم چون ازش هرکاری برمیاد اگه عصبی بشه یه بلایی سرکسی بیاره کار از کار بگذره من چجوری خودمو ببخشم 

الان منو گذاشته تو دوراهی احساس عذاب وجدان دارم نسبت ب بچم ک میتونستم انتخابش کنمووو از طرفیم خانوادم ک واقعا بد نیستن ازارشون ب مورچه هم نمیرسه الان ک بعد پنج سال اومدم بابا یبار بروم نیاورد این پنج سالو

2731
الهی حتما حکمت خدا بوده خدا به دلت آرامش بده الان پسرت هفت ماهه هست ؟ پس شیر خشک میخوره؟

ن عزیزم اون دوقلو ها هفت ماهه باردار بودم فوت شدن پسرم سه روز دیگه میره تو شش سال

لونایی ک میگن بچتو میاوردی شوهرم یه روانیه دست ب بچه میزدم میکشت منو چندین پرونده قمه وتهدید داره ک ...

از همین طریق که اینقدر پرونده داره روانیه قمه کشه وسواسه براش یه پرونده قطور درست کن حضانت بچتو بگیر

از همین طریق که اینقدر پرونده داره روانیه قمه کشه وسواسه براش یه پرونده قطور درست کن حضانت بچتو بگیر

میدونم اون ک عاقل نیست میترسم یه بلایی سر کسی بیاد این وسط نتونم خودم وببخشم 

لونایی ک میگن بچتو میاوردی شوهرم یه روانیه دست ب بچه میزدم میکشت منو چندین پرونده قمه وتهدید داره ک ...

نه اصلا اینجوری فکر نکن خودت داغ دیدن بچتو بذار روی دلش ،از همون پرونده های تهدید و قمه و دعواش استفاده کن بگو بچم امنیت جانی نداره 

2706