2733
2734

بچها جوجم بهش سرلاک دادم بعد چینه دان ش هوا داره الان نگرانشم برا جوجه هاتون پیش اومده خوب شدن خودشون یا براشون کاری کردین 

انجیری هستم کاربر پنج سال لغو‌کاربری شدم الان برگشتم 

بالای گردنش رو چینه دونش هوا هست؟ عین بادکنک؟

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وقتی با سرنگ میدی هوا گیری کن طفلک اذیت نشه 

الانم یکم آب بده بخورن نترس چیزی نیست خوب میشه تا چند ساعت بهشون غذا نده تا حضمش کننـ

کُردم وافتخارمیکنم به کرد وکردستان😌🤜منال ناف کرمانشان 😏 وقتی میگی کورد تورک م اینجوری بگو دیگه البته تاکید من بی دلیل نی کورد هم درسته آما😅ما میگیم کردستان نه کوردستان درسته  اگر دقت کرده باشید اخبار های ماهواره که مربوط به کردستان عراق هست کرد رو کورد مینویسنن همچنین کوردستان    حالا خود دانی میخوای عراقی باشی بگو کورد میخوای یه ایرانی اصیل پرافتخار باشی بگو کُرد.  💗🌸💗🌸💗🌸                 اسمم روژین به معنای روز کردستان😊❤      Iam hes sheshomi& �🥳                                  قلبم داداشم زندگیم خواهرم هست ونیستم باوگ ودالگکم🥺❤⭐                                                      تمام وجودمو میزارم پای خواهرم تا یه خانم دکتر عالی تحویل جامعه بدم:)))))) بااینکه ۱۳سالشه😅                           
2738
جوجه سرلاکی نیاز به آب نداره بهش اب ندی فعلا غذابهش نده تا چینک دون تخلیه بشه سر سرنگتو کرمک بزن وق ...

کرمک زدم ولی سخت غذاشونو میخورن 

انجیری هستم کاربر پنج سال لغو‌کاربری شدم الان برگشتم 
2706