2737
2739

من یه خواب دیدم 

توی خوابم در حرم امام رضا بودم میخواستم برم نماز بخونم گفتن نه بریم یه جای دیگه

رفتیم یه مسجد مجلل همونطوری اینه کاری و منبت کاری روی چوب که گفتن دو رکعت نماز بخون حتی بهم یه خانومی گفت نیتت رو چی بگو

حدس میزنم مسجد گوهر شاد بود ولی نمیدونم دقیقا 

نزدیک یه پارک بود

هست همچین جایی؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانم میگه خیلییی قدیم مسجد گوهرشاد وسط یه پارک بوده

راستی من مشهدی نیستم اصفهانی ام، خوش به حالت بد جور دلم تنگ آقاست

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
2742
چقد جالبببببب  اخیییی  گریم گرفت

نمیدونم چرا همش حسرت شما مشهدیا رو می خورم مثلا بعضی وقتا که دلم گرفته یا ....

میگم اگه مشهد بودم نیم ساعته خودمو میرسوندم کنج حرم آقا آروم میشدم 

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
نمیدونم چرا همش حسرت شما مشهدیا رو می خورم مثلا بعضی وقتا که دلم گرفته یا .... میگم اگه مشهد بودم ن ...

من مشهدی نیستم قشنگم 

منم دلم برای اقا یه ذره شده

یه سلام بهش بده جواب سلام واجبه مطمئن باش جواب تو میده

امام رضا بی نظیره

2738
و منی که یه بچه اوتیسم دارم که قدش بلنده و اونجا حتما باید چادر بپوشه و موندم چه غلطی کنم واسه رفتن ...

روسری بکن سرش از بازرسی که رد شدین برید یه گوشه بنشینید حالا چادرشم بیوفته به خادما بگی بچه اتیسمه کاری ندارن

من مشهدی نیستم قشنگم  منم دلم برای اقا یه ذره شده یه سلام بهش بده جواب سلام واجبه مطمئن باش ج ...

اانشاالله هر چه زودتر قسمت هر دومون بشه

و منی که یه بچه اوتیسم دارم که قدش بلنده و اونجا حتما باید چادر بپوشه و موندم چه غلطی کنم واسه رفتن ...

عریزم روسری سرش کن و توی بازرسی ها بگو که اوتیسمه و نمیتونه چادر سر کنه

خدا بهت قوت بده

روسری بکن سرش از بازرسی که رد شدین برید یه گوشه بنشینید حالا چادرشم بیوفته به خادما بگی بچه اتیسمه ک ...

مهم از در اول رد شدنه راستش کلاه سرش میکنه تو زمستون دوبار روسری سرش کردم بیرون در نیاورد بعد عید میخوام یه چادر زیپی بگیرم واسش امیدوارم سرش کنه و در نیاره نمیدونم 

یبار زنگ زدم به خود حرم خانمه گفت باید حتما چادر سرش کنه 

ممتاسفانه خادم های امام رضا خیلی سخت میگیرن به خدا که خود امام رضا هم راضی نیست

2706