2733
2739

من یه خواب دیدم 

توی خوابم در حرم امام رضا بودم میخواستم برم نماز بخونم گفتن نه بریم یه جای دیگه

رفتیم یه مسجد مجلل همونطوری اینه کاری و منبت کاری روی چوب که گفتن دو رکعت نماز بخون حتی بهم یه خانومی گفت نیتت رو چی بگو

حدس میزنم مسجد گوهر شاد بود ولی نمیدونم دقیقا 

نزدیک یه پارک بود

هست همچین جایی؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم چرا همش حسرت شما مشهدیا رو می خورم مثلا بعضی وقتا که دلم گرفته یا .... میگم اگه مشهد بودم ن ...

من مشهدی نیستم قشنگم 

منم دلم برای اقا یه ذره شده

یه سلام بهش بده جواب سلام واجبه مطمئن باش جواب تو میده

امام رضا بی نظیره

2740
و منی که یه بچه اوتیسم دارم که قدش بلنده و اونجا حتما باید چادر بپوشه و موندم چه غلطی کنم واسه رفتن ...

روسری بکن سرش از بازرسی که رد شدین برید یه گوشه بنشینید حالا چادرشم بیوفته به خادما بگی بچه اتیسمه کاری ندارن

و منی که یه بچه اوتیسم دارم که قدش بلنده و اونجا حتما باید چادر بپوشه و موندم چه غلطی کنم واسه رفتن ...

عریزم روسری سرش کن و توی بازرسی ها بگو که اوتیسمه و نمیتونه چادر سر کنه

خدا بهت قوت بده

روسری بکن سرش از بازرسی که رد شدین برید یه گوشه بنشینید حالا چادرشم بیوفته به خادما بگی بچه اتیسمه ک ...

مهم از در اول رد شدنه راستش کلاه سرش میکنه تو زمستون دوبار روسری سرش کردم بیرون در نیاورد بعد عید میخوام یه چادر زیپی بگیرم واسش امیدوارم سرش کنه و در نیاره نمیدونم 

2706