2737
2739
عنوان

چجوری شوهر پولدار تور کنم؟🥲🤧

139 بازدید | 12 پست

قیافم همه میگن خیلی خوبه قدمم بلنده و خوش تیپم تقریبا تو چشم میزنم ولی سالی یبارم از خونه بیرون نمیرم که کسی ببینتم حتی دوست پسرم ندارم.میترسم بمونم رو دست خانوادم😂😂البته الان سنم کمه

چجوری شوهر پولدار پیدا کنم؟کجاها باید برم تا دیده بشم😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پولدارا زن نمیگیرن عزیزم

پس چرا هرچی پولداره اطراف ما زن گرفته😁

ایام خشکسالی و قحطی کشاورز رفت پیش آسیابان بهش گفت"تو رو به روح پدرومادرت بچه های من دارن از گرسنگی میمیرن یه خورده به ما گندم بده" آسیابان یه مقدار گندم ریخت تو دستمال گره زد داد بهش.کشاورز همینطور که میومد داشت دعا میکرد میگفت"خدایا به حق عزتت گره از مشکلات مردم باز کن گره از گرفتاری های مردم باز کن گره از قحطی و خشکسالی باز کن" انقد گره گره کرد تا این گره های دستمال بازشد همه گندم ها ریخت روی زمین چنان عصبی شد رو کرد به خدا گفت: سالها نرد خدایی باختی🦋این گره از آن گره نشناختی؟🦋 آن گره راچون نیارستی گشود🦋این گره بگشودنت دیگر چه بود؟🦋کشاورز تا برگشت گندم هارو از روی زمین جمع کنه: چون برای جستجو خم کرد سر🦋دید افتاده یکی همیان زر🦋 یه صدایی در درون بهش گفت: تو مبین که بر درختی یا به چا🦋تو مرا بین که منم مفتاح راه🦋 سجده کرد و گفت:کای رب ودود🦋من چه دانستم تورا حکمت چه بود؟ :)   
پولدارا زن نمیگیرن عزیزم

الکی میگی الان رفیقم یه شوهر پولدار تور کرده کیف کن عروسی تو گرون ترین تالار چند نوع خورشت فسنجون و تو هر دیگ نصف گوسفندو‌ گذاشته بودن پذیرایی و عالی و....💔🥲

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲
2740