2733
2734
عنوان

کالابرگ اصفهان کیا خریدین

560 بازدید | 31 پست

این مرحله جدید رو

از کجا خریدین شرایطش چی بود 

من چند جا رفتم هنوز شارژ نشده

چندجام رفتم یکی گفت نفری ۴۵۰باید خرید کنی یکی گفت۵۰۰

شما جاییو سراغ ندارین مناسب و شارژ شده باشه سیستمشون

برا شفای بچم دعا کنین

ببین افق کوروش ، گندم ، رفاه دارند

آره دیگه باید ۷۴۰ خرید کنی از یازده قلم تا ۲۲۰ از مبلغش کم کنند. مثل دوره قبل نیست دیگه عزیزم

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 

دفعه ی قبل ما از یه روستا رفتیم خریدیم فقط همون مبلغ ۸۰۰تومن . چیزی اضافه نکرد.هرچی خواستیم برداشتیم. البته یه مغازه کوچولو بود .این دفعه هنوز نرفتیم ببینیم شرایطش چطوریه و مثل بارقبل هست یانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دفعه ی قبل ما از یه روستا رفتیم خریدیم فقط همون مبلغ ۸۰۰تومن . چیزی اضافه نکرد.هرچی خواستیم برداشتیم ...

مثل دفعه قبل نیست دیگ متاسفانه

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
2731

من مثل همون دوره قبل خریدم

ببخشید البته اصفهان نیستم

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
2738
من مثل همون دوره قبل خریدم ببخشید البته اصفهان نیستم

یعنی چ طوری ؟ خب طرحش اصفهان یا سهر دیگه نداره ک

از کجا بفهمیم بهمون کالا برگ تعلق گرفته یا نه؟

ی سر برو دم فروشگاه با کارت یارانه بهت میگه 

از کجا بفهمیم بهمون کالا برگ تعلق گرفته یا نه؟

کد ستاره ۵۰۰ستاره ۱۴۶۳مریع رو با گوشی سرپرست خونواده  بگیرید گزینه دومش استعلام هست بزن ببین چی مینویسه

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
یعنی چ طوری ؟ خب طرحش اصفهان یا سهر دیگه نداره ک

می‌دونم آخه اسی گفت اصفهان برا اون گفتم

کارت شوهرمو دادم مادر شوهرم برد فروشگاه یارو کشید و گفت شما ۴۴۰ تومن میتونید خرید کنید چون دو نفریم اونم همون اندازه وسیله خرید برام اصلا پول اضافه نیاز نبود که بدیم تا اون فعال شه باید بگردید ببینید کدوم فروشگاها این طرحو دارن

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
کجایی هستی شما

اطراف تهران زندگی میکنیم

2706