2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من که دنبال نمیکنم همچین ادمای بیشعوری رو،اطلا مطمئن هستین بچه های خودشن😅😅😅

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️

سم خاص بودن اینا

سرزمینی پر از شهوت ها و هوس های خیالی و واقعی آری اینجا ایران است !به چه چیز باید خندید ؟؟؟به همخوابی های بدون عشق شب هنگام مادر به پدر برای اثبات عشق ؟به پوشش خواهر در خانه يا لباس لختی او در مهمانی های شبانه ؟به غیرت پسر روی مادر يا شوخی های مادری پسر با دوستان ؟به شب کاری های تازه داماد برای پاس کردن چک تالار ؟یا به فیلم بازی کردن نوعروس هنگام س.. اول كه تجربه ای نداشته ؟به دوستت دارم های دروغين دخترک برای تيغ زدن دوست پسرش ؟شاید هم به گریه و داد مردم از نداری و خریدن ماشین های چند صد میلیونی ؟در شهر من بکارت همان کاغذ نقره ای رنگ داخل پاکت سیگار است ...!پاره که شود هر کسی هوس می کند که دست درازی کند ...پس باید برای سوختن و تمام شدن آماده باشی ...به زودی دور می اندازنت ...حتی همان کسی که بسته را خودش باز کرده ...آری دوست من اینجا ایران است !سرزمین من ...سرزمین تو ...تقصیر هیچ کس نیست !!!به نام " عشق " جسمت را لگد مال بوسه های هوس آلودشان می کنند و به نام " ناپاکی " فراموشت می کنند ...به نام " نجابت " باید سکوت کنی و به نام " صبر " از درون ویران میشوی ...
2740

من نفهنیدم چرا همه انقد جبهه گرفتن؟؟ خیلی دوست داشتم با یکی بحث کنم در موردش....

چه عیبی داره ادم برا پیشرفت خانواده ش و خودش یه قدمی برداره. اونم رفته عمان... اگ اروپا بود دیگ چی میشد

خیلی از همفکرای خودم ک قبولشون دارم دیدم موضع گرفتن ولی دلیلشو نمیفهمم. بعدم ک گفت بر میگرده. مثلا من خودم میدونم جندحایی هست ک تو رشته خودم می ارزه برم تجربه وعلوم جذید بدست بیارم و برگردم... این برگشتنه مهمه ولی. باقی ش چه مشکلی داره

تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید...🗡🇯🇴🇮🇷🕊یادتان هست در احزاب زمینگیر شدید... ما بر همگان خاتمه ایم؛ ما ایل بنی فاطمه ایم؛ یآ حیدر
2706