2737
2739
عنوان

حاضرین اینجوری بچه بیارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 71 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلاا همچین طلمیو بهش نمیکنم...خودش عذاب میکشه خدایی نکرده اگه دچارش بشه

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
2742
2740

منم همین فکر رو کردم و به همین خاطر گفتم زندگی اون بدبختی که اومده و قصد ازدواج داره رو خراب نکنم و کشیدم کنار از ازدواج

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  

نمی‌دونم تو شرایطش نبودم،ولی فک کنم اگه بودم هم ریسک نمی‌کردم ،بعضی ها ریسک میکنن بازم نمی‌دونم کار درستی میکنن یا غلط،یکی از دوستام رو گفتن بچت مشکل داره باید سقط شه،نگهش داشت الان کلاس هفتمه،زرنگو باهوش،یکی از آشناها مون بچه پنج ماهه رو به تشخیص پزشک سقط کرد

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 
منم همین فکر رو کردم و به همین خاطر گفتم زندگی اون بدبختی که اومده و قصد ازدواج داره رو خراب نکنم و ...

خب توضیح بده چی شده؟چ بیماری هست 

البته اگه مشکلی نداری با گفتنش

میتونی با کسی ازدواج کنی ک قصد بچه دار شدن نداره 

ولی قبلش باید بگی ب اون خواستگار

دوستان نمیتونم توضیح بدم در مورد بیماری

چند تا بیماری مادرزادی دارم که از اول تولد با من بوده زندگی کردن یک فرد سالم با من سخت میشه چه برسه به بچه آوردن 

فقط پرسیدم که ببینم شما هم با من موافقین یا نه.

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  

ی خانمی بود شوهرش  نمیدونم پیش فعال بود و یا اوتیسم داشت خودش سالم بود دکتر بهش گفته بود بچه ژنتیکی اوتیسم خواهد داشت و بچه دارم نمیشد با ای وی اف بچه دارشده بود و بچه شم اوتیسم داشت وقتی ازش پرسیدم چرا بچه دار شدی شما ک میدونیستی بچه ت اوتیسمی خواهد بود 

گفت با این میدونستم ولی دلم میخواست بچه داشته باشم حتی یکی و حتی اوتیسمی و من فقط و فقط ساعات ب اون مادر بچه نگاه میکردم ب اون مادر فکر میکردم و هنوزم فراموششون نکردم و جوابی براش پیدا نکردم

فقط خودت باید درموردش تصمیمی بگیری و ی زن قوی باشی

2706