2733
2734
عنوان

حاضرین اینجوری بچه بیارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 71 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان نمیتونم توضیح بدم در مورد بیماری چند تا بیماری مادرزادی دارم که از اول تولد با من بوده زندگی ...

قطعا نه.چون سختی هایی که خودت کشیدی رو اونم باید بکشه و بیشتر عذاب میکشی..‌البته حتما بیشتر راجع بهش تحقیق کن که اگر باشرایط خاصی بشه بچه دار بشی حداقل بدونی و الکی قید ازدواجو نزن.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
میتونستی تو جلسات خاستگاری بهش بگی و‌تخمک‌اهدائی بگیری 

نه حوصله پیچیده کردن این چیزا رو ندارم و اتفاقا گفتم و خودمم ردشون کردم که بعداً سر همین موضوع دو تا خونواده به جون هم نیفتن

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  
2742
بالاتر گفتم یکی از دوستان ریپلای زدن با اینکه پاک کردم ولی مشخص میشه 

بله دیدم بنظرم خودتونو از زندگی محروم نکنید منم بیماری مادرزادی دارم ولی این دلیل نمیشه که خودمو از زندگی محروم کنم کتاب شفای زندگی رو بخونید نویسنده این کتاب بدون هیچ درمانی با قدرت ذهنش سرطان رو شکست داده 

قطعا نه.چون سختی هایی که خودت کشیدی رو اونم باید بکشه و بیشتر عذاب میکشی..‌البته حتما بیشتر راجع بهش ...

چند تا مشاور ژنتیک رفتم ولی چون نسل به نسل داریم این چیزا رو احتمالش بالاست و ریسک بالایی داره

بله دیدم بنظرم خودتونو از زندگی محروم نکنید منم بیماری مادرزادی دارم ولی این دلیل نمیشه که خودمو از ...

ممنون عزیزم 💖 مرسی از راهنمایی و توضیحات قشنگت

نه حوصله پیچیده کردن این چیزا رو ندارم و اتفاقا گفتم و خودمم ردشون کردم که بعداً سر همین موضوع دو تا ...

اخرش که چی نمیخوای ازدواج کنی ؟ 

خیلی ها هستند بچه دار نمیشن مردای این زمونه هم‌خیلی ها آزو اسپرم ان میتونی با مردی با این شرایط ازدواج کنی خیلی از اقایون که کلا بچه نمیخوان بهتره به خاستگار هات حق انتخاب بدی 

2738
ممنون عزیزم 💖 مرسی از راهنمایی و توضیحات قشنگت

خواهش می کنم برات آرزوی بهترین ها رو دارم بخاطر این بیماری ها قید ازدواج رو نزن به خودت تلقین نکن که بیماری و انشاءلله خدا بعد یه ازدواج موفق بهت بچه های سالم و صالح میده چون خدا خدای غیر ممکن هاست❤️

خواهش می کنم برات آرزوی بهترین ها رو دارم بخاطر این بیماری ها قید ازدواج رو نزن به خودت تلقین نکن که ...

درست میگی 👌😘

اخرش که چی نمیخوای ازدواج کنی ؟  خیلی ها هستند بچه دار نمیشن مردای این زمونه هم‌خیلی ها آزو اس ...

باید همچین موردی که شما میگی باشه که من بتونم حق انتخاب بدم نه اینکه هنوز نیومده اسم بچه هم انتخاب میکنن بعد میان برای صحبت و این حرفا 

آره آدم زیاده ولی شانس آدما هم متفاوت

بالاتر گفتم یکی از دوستان ریپلای زدن با اینکه پاک کردم ولی مشخص میشه 

من پیامتون رو دیر دیدم  نشد پیامم را پاک کنم ریپلای زده بودم 

ولی اگر بخواید درست راهنمایی کنند بهتره حداقل اطلاعات داشته باشیم که چه بیماری منظورتونه