2737
2734

من همیشه پریودام سرموقع بوده..خیلی کم پیش میومد حدودا یک هفته تاخیر داشته باشم،مثلا هر شش ماه یبار..

ایندفعه ۹ روزه عقب انداختم..دو روز بعد وقت پری بی بی زدم منفی بود..روز هفتمم آزمایش دادم باز منفی بود ولی من هنوز استرس دارم ک نکنه باردار باشم..اگ باشمم سقطش میکنم،اخه اصلا شرایط بچه دومو ندارم،چ مالی،چ روحی،چ جسمی...

راهکار بدید زود پریود شم این استرس کشت منو

همین الان میخواستم تایپک بزنم منم همینجوریم ۱۰روز پری نشدم بی‌بی منفی

برا من آزمایشمم منفی بود ولی هنوزم استرس دارم..راهکاری بلدی ک خیلی زود پریود شم..زعفرون و دمنوش جعفری و آسپرین خوردم ولی نشدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین الان میخواستم تایپک بزنم منم همینجوریم ۱۰روز پری نشدم بی‌بی منفی

برا من آزمایشمم منفی بود ولی هنوزم استرس دارم..راهکاری بلدی ک خیلی زود پریود شم..زعفرون و دمنوش جعفری و آسپرین خوردم ولی نشدم.

2731
برا من آزمایشمم منفی بود ولی هنوزم استرس دارم..راهکاری بلدی ک خیلی زود پریود شم..زعفرون و دمنوش جعفر ...

پیاده روی کن تا عرق کنی خیلی تاثیر داره یا برو دکتر زنان 

من آزمایش ندادم ولی دوتا بیی چک زدم منفی شد 

من چون بارداری اولمم بی بی چکام منفی میشدن،ب بی بی چک اعتمادی ندارم...ولی میترسم آزمایشم اشتباه شده باشه😐یا مثلا بتا خیلی پایین باشه و قابل تشخیص نباشه مث بارداری اولم.‌ولی خدانکنهههه😭

2740
پیاده روی کن تا عرق کنی خیلی تاثیر داره یا برو دکتر زنان 

انقد پیاده روی و ورزش و تحرک داشتم اینروزا ک نگو..کلی ام قالیچه و فرش کوچیک شستم ک سنگینم بودن..چیزای سنگین کلا زیاد بلند کردم..ولی هنوز خبری از پریود نیست..دکتر اره اگ تو این دو سه روزه نشدم میرم حتما