2752
2734
عنوان

هرچه میخواهد دل تنگت بگو

147 بازدید | 32 پست

دلم خیلی گرفته و بغض دارم... از مشکلاتی که حل نمیشه از غصه هایی ک تمومی نداره...

کاش شوقشو داشتم میرفتم خرید میرفتم با دوستام میگشتم.. ۲۲ سالگی و این همه غصه...

اونم واسه یه دختر مجرد خیلی بد نیس؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
چرا که نه خیلی بده  ولی اگر یه دوست خوب داشته باشی ک انسان باشه و درک کنه ، تمام سختی ها پشت س ...

یه دوست خوب دارم که هوامو داره

امشب قلبم تیر کشید وقتی اشکا مادرمو دیدم از درداش

هییی قلبم یه جوری سرد و سیاه شده که خدا میدونه واسه یه عشق ۴ ساله کلی تلاش کردم بخاطرش جلوی مامانم وایسادم آیندمو خراب کردم ولی اون هیچ کاری برام نکرد همیشه قلبمو شکوند همیشه گذاشت به کاپل های دیگ با حسرت نگا بکنم و حسرت دو دقیقه حرف زدن با عشقم تو دلم بمونه🥲مگه من میتونم دوباره به کسی اعتماد کنم؟🥲

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁