2752
2734
عنوان

هرچه میخواهد دل تنگت بگو

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 32 پست
هییی قلبم یه جوری سرد و سیاه شده که خدا میدونه واسه یه عشق ۴ ساله کلی تلاش کردم بخاطرش جلوی مامانم و ...

قربونت برم میدونم چقدر سخته

منم این یک مشکلمه ولی دیگه برام مهم نیست

انشالله یه ادم خیلی خوب بیاد همه اینا رو بشوره ببره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دلم گرفته کاش الان با اونی ک دوسش دارم میتونستم برم بیرون الان

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
کاش عشقی بود مشکلات خونوادگی آدمو نابود میکنه کاش هزار بار شکست عشقی میخوردم ولی خونوادم مشکل نداش ...

اره واقعا ، مشکلات خانوادگی چیزیه که همیشه جلو چشم ادمه و واقعا زجر اوره اما هر مشکلی ، هر گره ای یه روز باز میشه

ببخشید اگه غلط املایی دارم تند مینویسم و حقیقتا حسش نیست برگردم درستش کنم__ اهدافم برای زندگیم : گرفتن گواهینامه پایه یک ، مسافرت تنهایی بدون هیچ کسی  دبیر یا مهندس شدن ، تاسیس کارگاه خیاطیم و تاسیس ارایشگاهم __ میدونم خدا هوامو داره و ی روزی به تمام ارزو ها و هدف هام میرسم _ متولد اردیبهشت🐄 ؛ طفل شیر خوار طبیعت 🦥 سال خروس 🐓 ، خروس مزرعه ام و با همه میسازم ؛ از سوسک نمیترسم ولی مث سگ از مارمولک میترسم 😂😂
قربونت برم میدونم چقدر سخته منم این یک مشکلمه ولی دیگه برام مهم نیست انشالله یه ادم خیلی خوب بیاد ...

میدونی دردش کجاس وقتی به طرفت میگی فک میکنه داری گیر میدی ولی تو داری واسه کم ترین حقت تلاش میکنی🥲

خیلی سختهه قلبم هزار تیکه شده تموم وجودم آتیش میگیره این حق من نبود🥲

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁
هییی قلبم یه جوری سرد و سیاه شده که خدا میدونه واسه یه عشق ۴ ساله کلی تلاش کردم بخاطرش جلوی مامانم و ...

کاپل چیست؟ 

ببخشید اگه غلط املایی دارم تند مینویسم و حقیقتا حسش نیست برگردم درستش کنم__ اهدافم برای زندگیم : گرفتن گواهینامه پایه یک ، مسافرت تنهایی بدون هیچ کسی  دبیر یا مهندس شدن ، تاسیس کارگاه خیاطیم و تاسیس ارایشگاهم __ میدونم خدا هوامو داره و ی روزی به تمام ارزو ها و هدف هام میرسم _ متولد اردیبهشت🐄 ؛ طفل شیر خوار طبیعت 🦥 سال خروس 🐓 ، خروس مزرعه ام و با همه میسازم ؛ از سوسک نمیترسم ولی مث سگ از مارمولک میترسم 😂😂
باهاش تو رابطه ای؟ اگه هستی انشالله فردا برو

نه ...💔

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
اره واقعا ، مشکلات خانوادگی چیزیه که همیشه جلو چشم ادمه و واقعا زجر اوره اما هر مشکلی ، هر گره ای یه ...

۱۲ ساله دارم غصه میخورم واسه فقط یه مشکل

زندگی خواهرم که بعد اون همه مشکل ازدواج کرد داره از هم پاشیده میشه

مامانم مریضه 

هرچی کار میکنم ی جایی برسم جای قسط میره

هربار ازدواجم جدی پیش میره یه جوری خراب میشه و میرن دیگه پشت سرشونم نگاه نمیکنن

حس میکنم دیگه توان ادامه دادن ندارم

کاپل چیست؟ 

به دختر و پسری که باهم دوستن میگن کاپل

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁
میدونی دردش کجاس وقتی به طرفت میگی فک میکنه داری گیر میدی ولی تو داری واسه کم ترین حقت تلاش میکنی🥲 ...

کاش پیشت بودم بغلت میکردم قربونت بشم میدونم چه بغضی تو گلوته میدونم ی وقتا تو جمع ممکنه جای خالیشو حس  کنی... چی بکم... بمیرم واست

کاش پیشت بودم بغلت میکردم قربونت بشم میدونم چه بغضی تو گلوته میدونم ی وقتا تو جمع ممکنه جای خالیشو ح ...

خدانکنه عزیزم 🥲دیگ من عادت کردم و دارم کنار میام تنها بودن سرنوشت منه همیشه دلم میخواست یکی باشه و از تنهایی منو در بیاره ولی بازم تنها تر شدم 

2706