2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه مدت کلا با دستکش کار کن

آب نخوره زیاد به دستات

مخصوصا مواد شوینده

همیشه مرطوب نگه دار

کرم اوسرین اوره ثمین بگیر روزی چند بار بزن خیلی خوبه

من با این خوب شد دستام افتضاح بود به خدا

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2742

برو دکتر یا داروخانه ای جایی بهت کرمی پمادی چیزی بده 

اگزما ارثی هست تا جایی که من شنیدم و استرس بیش از حد کشیدن مادر هنگام بارداری می‌تونه ابتلای نوزاد رو به اگزما چندبرابر افزایش بده 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
عزیزم دکتر رفتی؟

رفتم فایده نداره عطاری رفتم دارو گرفتم.نمیدونم چیکار کنم دو تا متخصص رفتم یکی آمپول ضد حساسیت داد زدم خوب نشد .گفتم شاید کسی دیگه تجربه ای داره مخصوصا شهرهای بزرگتر شاید پزشکاش بهتر باشن

2740
باشه میگیرم دستت درد نکنه گفتی

فدات

منم دردشو کشیده م

یه مدت رعایت کن اوسرین اوره و اون پمادی هم که دوستمون گفتن بگیر بزن خوب خوب میشی گلم

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
فدات منم دردشو کشیده م یه مدت رعایت کن اوسرین اوره و اون پمادی هم که دوستمون گفتن بگیر بزن خوب خوب ...

ان شاءالله .چند ساله درگیرم از سال ۹۷دقیقا. بزور دارم کارامو انجام میدم مدام مرطوب کننده میزنم فایده نداره.بازم ممنون

ان شاءالله .چند ساله درگیرم از سال ۹۷دقیقا. بزور دارم کارامو انجام میدم مدام مرطوب کننده میزنم فایده ...

منم هفت هشت ماه. خییییلی بد بود. با اینا خوب شدم فقط در کنارش حتما باید رعایت کنی