2752
2734

خب چرابرگشتی حالا...

حاضرم هزارباربمیرم اما این آدم شوهرم نباشه...

بچهاخداروشکرکنید اگه شوهرتون بی پول هم هست بازم خداروشکرکنید بی غیرتی مردخیلی سخته غیرتم یه چیز ذاتیه که متاسفانه شوهرم نه حیاداره نه غیرت نه وجدان...

اصلا بهم نگید چرابرگشتم باهاش شرایط طلاق ندارم

از این مرد هم دنبال بارداری هستی؟؟؟؟؟عجیبی عزیزم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با عمق وجود درک میکنم 💔

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731
چکارکنم اول تفاخر میخام زن این آدم بمونم دیکه چه فرقی داره

بچه معصوم چه گناهی داره که تو محیطی با چنین پدر مادری بزرگ بشه

بچه به غیر از اسایش اقتصادی ارامش فراوان و عشق میخواد...والدینی که همو نمیخوان عشق و زندگی عاطفی درست رو چطور برای بچه شون فراهم کنن

شما مسئولی و اگر بخاطر خودخواهیتون بوه دار شین یک گناهکار ظالمنین

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
بله واسه منم خیلی مهمه این موضوع🥲 یه سوال قبل ازدواج از کجا بفهمیم غیرت داره یا نه؟

نمیشه فهمید بیشتر باید به مسئولیت پذیریش نگاه کرد مال من از اول مسئولیت پذیرنبود هی مادرپدرش ساپورت میکردن مرد نبود