2733
2739

اينارو اينجا واسه دل خودم مينويسم كه بمونه به يادگار.

سفر نُه ماهه ى منو دخترم به لطف خدا داره تموم ميشه.

تو اين نُه ماه سختى هاى زيادى كشيدم، از يه طرف علائم و عوارض باردارى مثل تهوع و دل و كمر درد و ... از طرف ديگه اضافه وزن و ميگرن و مقاومت شريان و تيروئيد كمكار و فقر آهن و كاهش شديد هموگلوبين و ابتلا به ديابت بگيرررر تا فشار خون بالا و دفع پروتئين و مسموميت باردارى و بسترى شدن تو بيمارستان و احتمال زايمان زودرس و چكاپ مرتب قند خون و فشار خون خودم و نوار قلب و حركات دخترم و انواع و اقسام سونوها و چكاپ ها و مصرف داروها.

اين وسط مسط ها هم اسباب كشى و گرفتن بيمارى ويروسى و رسيدگى به امورات و مسائل روتين زندگى كم درگيرمون نكردن.

ولى باز هم هزاران هزاران بار خداروشكر ميكنم♥️

كاملا به اين نتيجه رسيدم كه هيچ گنجى بدون رنج به دست نمياد🥺

دخترم كاملا ارزش تحمل اين همه سختى رو داشت و داره، تمامِ اين سختى ها فداى يه دونه از كُرك هاى رو سرش♥️🥹

اينم بگم كه عزيزانم از هيچ كمكى براى خوب پيش رفتن اوضاع دريغ نكردن و من قدردان همشونم♥️

خيلى كار نكرده دارم دعا كنيد به همه كارام برسم و دخترمو به موقع و سلامت تو آغوش بگيرم.

براى همه ى خانواده هاى منتظر دعا ميكنم كه خدا با بچه ى سالم و صالح دلشونو شاد كنه.

امام على (ع): در برابرِ دنيايى كه گرفتارىِ آن مانندِ خواب هاىِ پريشانِ شب ميگذرد شكيبا باش♥️

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزممممم قدم نو رسیدتون پیشا پیش مبارک😍😍😍 عزیزم من رشتم با شما یکی هست هنوزم شاغلین؟ یا دیگع ...

ممنون از شما🌹

هنوز تدريس ميكنم ولى بخاطر شرايطم فقط به صورت آنلاين

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰

ولی کرک روی سرش🥺🥺🥹🥹😍🥰

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
عزیزم امیدوارم زانو خیر زمین بزاری دختر گلت سالم و سلامت بیاد بغلت 

فداى محبتت عزيزم

شما هم همينطور🌺

ولی کرک روی سرش🥺🥺🥹🥹😍🥰

تو يكى از آخرين سونوهام دكترم گف رو سرش كُرك داره

تو ساك بيمارستان براش شونه گذاشتم كه مرتبشون كنم🥹

2738
میشه دعام کنی منم امروز برم سونو و بگه همه چی خوبه نینیم حالش خوبهه به دعاتون احتیاج دارمم

اگر قابل باشم حتما

نگران نباش فقط توكل كن به خدا 

تو يكى از آخرين سونوهام دكترم گف رو سرش كُرك داره تو ساك بيمارستان براش شونه گذاشتم كه مرتبشون ...

وای نههههه😍😍😍😍خدایا دلم رفت دختر تو با من چه کردییی😍😍😍😍جوجهههههه جونیییییی خدایاااا الهی بسلامتی بغلش بگیری و زایمان خیلی خیلی راحتی داشته باشی😍🥰ووووووییییییی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
ممنون از شما🌹 هنوز تدريس ميكنم ولى بخاطر شرايطم فقط به صورت آنلاين

عزیزم من تازه درسم تموم شده

واقعا بین دو راهی موندم که تدریسو انتخاب کنم یا یه کار اداری

شما راضی بودین از درامدتون؟؟

اکثر اموزشگاها ساعتی ۴۰ یا ۶۰ نهایتش ۱۰0!!!

تدریس تو مدارس خصوصی دوستم میگف ساعتی ۱۰۰ :(

وای نههههه😍😍😍😍خدایا دلم رفت دختر تو با من چه کردییی😍😍😍😍جوجهههههه جونیییییی خدایاااا الهی بسل ...

عزيزمممم🥰

خدا تو دلى خودتو هم حفظ كنه

ان شاءالله به سلامت بغل بگيرى گل پسرتو🥰

عزيزمممم🥰 خدا تو دلى خودتو هم حفظ كنه ان شاءالله به سلامت بغل بگيرى گل پسرتو🥰

قربونت برم ممنونم 🥰🥰

ولی دختر خیلی ناز داره هااا قدرشو بدون😍🥰بذار دنیا بیاد یه چشم غره هایی بهت بزنه😍😍سراسر نااااز

اونوقت دیگه باید با شوهرتم خدافظی کنی چون دیگه ناز تو خریدار نداره یه قرتی خانومه بلای صورتی پوش اومده که سکانو بگیره دستش و هرجا دلش خواست دل باباییو با خودش بکشونه و ببره😍😍😍🥰🥰🥰🥰ووی ننه قلبم رفت براش🥲

اسی صبر کن یه عکس بذارم وقتی گفتی کرک دقیقا چی اومد تو ذهنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706