2737
2734

فرار کرده؟

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیز دلم

خوشا چاهی که خود آورد آب

اجبار فایده نداره‌

تهش فرار میکنه

دردسر سرباز فراری بیشتره 

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
نه دفترچه پرنکرده

ببین خدمت مگه چیه ک انقد بنده خدارو عذاب میدی ی تجربه بهت بگم برادر من نمی‌رفت خدمت ما اصرار ک برو خوبه فلان چنان مجبورش کردیم رفت سر یک ماه نشده فرار کرد اومد انقد دعواش پدرم کرد انقد بقیه بهش حرف زدن خانواده رفیق دوست آشنا غریبه نرفت ک نرفت اومدن گرفتن بردنش رفت ده روز موند دوباره فرار کرد اومد ی بدبختی ما کشیدیم ی ابرو ریزی ما کشیدیم ک روزی صدبار پشیمون شدیم باز ب بدبختی رفت دوباره اومد نرفت تا دوسال بعد اومدن دنبالش دوباره ....یعنی همیشه میگیم کاش هیچوقت دفترچه رد نکرده بود کسی که علاقه نداره نرفتنش بهتر از رفتنه 

خیلیام ظرفیت ندارن نمی‌دونم میرن اونجا خودشون میکشن مثل یکی از هم محلی های ما طفلک خدا بیمارزتش

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2738
خوب داداش منم میگه خدمت بدردم نمیخوره و این چیزا ولی ما بهش میگم باید بری میگه اگه برم باز فرار میکن ...

اگر علاقه داره بره خب 

خودش اصلا دلش نمیخواد که بره خدمت پدر و مادرم میگن حتما باید سربازی تو بری نمیدونم چیکار کنم

برا خودت میگی ؟ الکی میگی برادرم جنسیتت رو هم که زدی مرد

2706