2733
2739
عنوان

روزهاى آخر باردارىِ شيرين اما سختِ من♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 51 پست
نظرت راجب بانک چیه؟؟

اطلاعاتى در مورد اشتغال تو بانك ندارم

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم.

توآسمونا دنبالت میگشتم رو زمین پیدات کردم 😍

خوبی عزیزم ؟نی نی بسلامتی بدنیا اومد؟چشمت روشن . 

عزیزم داخل ی تاپیک دیم گفتین بیگ فان وان رو تدریس میکنید. من بچه ام رو دارم میبرم اموزشگاه . البته دخترم کتاباش نیو بیگ فان وان و نیو بیگ فان تو هست . میخوام بدونم کتاب بعدیاش چیا میشن. میشه جوابمو بدی؟

2731
سلام عزیزم. توآسمونا دنبالت میگشتم رو زمین پیدات کردم 😍 خوبی عزیزم ؟نی نی بسلامتی بدنیا اومد؟چ ...

سلام عزيزم

ممنونم شما خوبى؟

آره شكر خدا به دنيا اومد♥️

بيگ فان يك مجموعه كتاب سه جلدى هست

اگر دوتاشو دارى يكى ديگه ام بايد بخرى

آخرين سطحش بنفش هست

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
سلام عزيزم ممنونم شما خوبى؟ آره شكر خدا به دنيا اومد♥️ بيگ فان يك مجموعه كتاب سه جلدى هست ا ...

سلام سلام 😍بسلامتی عزیزم 😍

خدا حفظ کنه نی نیو 🥰💐

اره تا سه اش رو فهمیدم . بعد از اون چی؟بعد از اون هر آموزشگاه ی کتاب  بصلاح خودش انتخاب و تدریس میکنه یا نه ؟

میخواستم بدونم بعد از نیو بیگ فان ها چ کتاب هایی هس