2752
2734
عنوان

دارم میمیرم از غصه چرا باردار نمیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1748 بازدید | 138 پست
عزیزم شما اطلاع دارین شخصی که لیزر رفته یا مو نداره میتونه از نوره زرنیخ استفاده کنه؟و اینکه سفید می ...

اره چرا نکنه. سفیدم میکنه حسابی 

بعدشم بندت کلا ریکاوری میشه 

بهش میگن شیمی درمانی طبیعی 

بوی نوره کل ریه ها و مجاری بینی رو ضدعفونی میکنه

اره خیلی شنیدم تو نی نی سایت هم دیدم هم توهم شوهرت برین ضرر که نداره فایده داره.یدونه حجامت عام برین ...

ایشالا ایشالا عزیزم خدا از زبونت بشنوه 

حجامت عام چجور هست گلم

من فکر کردم حجامت از کمر و پشت ساق پا هست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اسی معجون نانخواه  برای خودت و معجون فنجیوش برای همسرت  معجون خرنوب هم برای جفتتون از اینت ...

چشم عزیزم چه معجون هایی هستن خیلی اسم هاشون جالب هست حتما الان سرچ و پیگیری می کنم. 

2731

شکوفه و برگ سنجد بخر بجوشون بخور 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
چشم عزیزم چه معجون هایی هستن خیلی اسم هاشون جالب هست حتما الان سرچ و پیگیری می کنم. 

مال کردستان 

من اطرافم خیلیا استفاده میکنن واقعا خوبن همشون سرچ کن ببین چیا توشه فقط 

ایشالا ایشالا عزیزم خدا از زبونت بشنوه  حجامت عام چجور هست گلم من فکر کردم حجامت از کمر و پشت ...

حجامت عام همون حجامت پشت هست بقیه جاها میشه حجامت خاص مثل پا کمر..

ماما نیستم ولی تعیین جنسیت میکنم🤱
2706