2733
2734
زندگی دیگه هیچ وقت طعم زمان بودنش رو نداره ،ای کاش زمان به عقب برمیگشت ،ای کاش مطمئن بودیم اون دنیا ...

ببین کاملااااا میفهممت.مثل یه باتلاقی میمونه ک فقط داری دست و پا میزنی نجاتم پیدا نمیکنی.مال من بیشتر از پنج ساله میگذره که دارم اینو بهت میگم تا یکسال اول که ادم داغونه فکرش

بعد تا سه چهار سال حال بد

ولی هیچییییی کمکت نمیکنه مگه اینکه یه کار جدید شروع کنی.ی مهارتی که دوستش داری و وقتی انجام میدی از زمان و مکان فکرت درمیاد.چیزی که گذر زمانو حس نکنی باهاش.من خودمو میکشم و غرق میکنم تو کار بعد شبا هرشب با گریه میخوابم.بعد اون هیچ وقت از ته دل نخندیدم هیچ وقت

خدا بهت صبر بده.این جور مواقع ادم دلش نازک میشه تحمل اطرافیان و فامیل و مراسم هم نداره.من که هرکی چی ...

دوست ندارم نبودنش هی یاد آوری بشه، از اینکه میگن خدا بیامرزدش متنفرم ،آخه اون خیلی پاک و مظلوم بود 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دارم میسوزم

در حد مرگ دارم میسوزم

اما چرا هنوز نَمُردم از داغِ عزیزترینم🖤

هنوز یکسال نشده.

میعادگاه عزیزقلبم یه استان دیگست،

از داغِش 

روحیه و رمق و نفسِ حرکت کردن ندارم

موندم اگههه

آخرین پنج شنبه ی این سال سیاهو

نتونم برم زیارت میعادگاهش 

چی؟

نه نمی‌دونم اما حس میکنم همه چیز دروغه ،من خیلی معتقد بودم از قلبم، با خدام خیلی رابطه داشتم اما با ...

ووای چقد مث هم فکر می کنیم....

منم نسبت به اعتقاداتم سرد شدم

انگار توقع داشتم یه کاری برام بکنن....

من که انقد ساده و رو راست عاشق اهل بیت بودم و دنبال توحید و این حرفا بودم....

تو این مدت انقد از این ناحیه و آدم هایی که دنبال روشون بودم بی توجهی دیدم که کلا سرد شدم به این چیز ها.... البته ظاهری نه، باطنم سرد و یخ شده

2731
نه نمی‌دونم اما حس میکنم همه چیز دروغه ،من خیلی معتقد بودم از قلبم، با خدام خیلی رابطه داشتم اما با ...

نه نه میبیننت عزیزم مطمین باش.من هر وقت خیلی درد کشیدم تو خواب اومدن و کلی غصمو خوردن.حتی حرفلتم میشنون.به خدا قسم سالش که میشه من به خودم یاداوری نمیکنم که سالشه.خودش میاد تو خوابم بهم میگه خیرات کن برام.من ی بار کاری ازم خواست براش نکردم از حال بد.سه بار اومد به خوابم و وقتی انجام دادم دیگه نیومد.هر وقت غمگینم ب خواب کسی از اقوام میاد و میگه حواستون به سارا باشه

ببین کاملااااا میفهممت.مثل یه باتلاقی میمونه ک فقط داری دست و پا میزنی نجاتم پیدا نمیکنی.مال من بیشت ...

میفهمم چی میگی کاملاً درک میکنم،منم زندگی میکنم ،به چیز خنده دار میخندم،بچه کوچیک دارم باهاش سرگرم میشم،معلمم و روزا با دانش آموزا سرگرم هستم اما می‌دونی یه وقتهایی دلم یجوری میخواد باشه که قلبم مچاله میشه

منم عزیز از دست دادم هنوزم داغم مثل لحظه اوله، درکت میکنم من حتی نمیگم میخام برم بهشت فلان یا قبرستون میگم میخام برم دیدن عزیزم یک سال و نیم مشکی پوشیدم بخاطر ی اتفاق مشکیمو در آوردم گاهی وقتا میگم باید تا آخر عمرم سیاه پوش میموندم، من بلند بلند گریه میکنم زجه میزنم گاهی وقتا میزنم توی سرم، خدا به هممون صبر بده 😭😭😭

ووای چقد مث هم فکر می کنیم.... منم نسبت به اعتقاداتم سرد شدم انگار توقع داشتم یه کاری برام بکنن... ...

من بد کردم ،به خودم ،به اون عزیزم به اینکه انقدر خودم رو غرق معنویات کرده بودم که فکر میکردم هر لحظه ممکنه معجزه بشه ،انقدر با حرف هام مطمئن بهش حرف میزدم که الان از کارام خجالت میکشم ،میگم ای کاش بجای حرف فقط درکش میکردم ،بمیرم براش 

از الان وقتی تو ذهنم میاد

پنج شنبه آخر سال یعنی چی🖤و آدما میرن عزیزان آسمونیشون رو سر میزنن وااااای

حالم بدتررررر میشه

تپش قلبم بالاترز همیشه میره

الان که راجع به حس و حال این روزگاره سیاهم

دارم تایپ میکنم

صدای قلبمو میشنوم سنگین میکوبه تو سینم

انگار میخواد قلبم از دهنم دربیاد

به هر سختی بود فکر کردم اینجا یذره از حس و حال جهنمیم بگم شاید ذره ایی آروم شم 

ولی نشدم

دروغه میگن درد و دل کن سبک شی

دروغه میگن خاک سرده 

دروغه 

ما ۳ ساله همه مناسبتا اونجا هستیم سال تحویل هر ساعتی باش ما سفره هفتسین رو‌اونجا میندازیم ما که عید نداریم اما چون عزیزترینام خیلی به مناسبتا اهمیت میدادن ما هم میریم، بعضی وقتا دلمون میگیره نصف شب میریم شمع روشن میکنیم، روزای جمعه صبح زود میریم دعای ندبه میخونیم و بعدشم همونجا صبحونه میخوریم و ظهر برمیگردیم ما از خونه موندن بیزاریم دوست داریم همش اونجا باشیم😭😭

2706