2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گریه فقط گریه 

التماس میکنم با گریه که یه بار دیگه از خدا میخوام ببینمش ولی نمیشه 

الانم انقدر خوشحالم که میخوام هفته دیگه برم سر مزارش🥲😭

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
2728

و من تو لحظه های خوشم بازهم دلتنگ کسی میشم که شاید تو اینده غصه اون لحظه رو بخورم

نمیدونم میفهمید منظورمو یا نه💔

یه چاق خوشحال بهتر از یه سیس پک افسردس🍟تنها ارثیه ای که برای بچه هام دارم یه لیست بلند بالا از فیلمای کره ای که دیدمه اولین بار که فهمیدم عاشقشونم وقتی بود که نقش اول سریال به اسم گیلدونگ بود  از تلویزیون پخش میشد و من با گوشی نوکیا کشویی از تیتراژ پایانی فیلم گرفتم و همیشه با اشک اونو نگاه میکردم همینقد تبااااه   عاشق سبک زندگیشونم خصوصا غذاهاشون آخ نگم از ترکیب کیمچی  نودل 😭🍡🍜🍱   راستی اسم کاربری هاتون معمولا تو ذهنم نمیمونه ( 🐠) پس تعجب نکن اگه یه جا مود بودم یه جا مهربون! 
2738

خیلی خیلی سخته.تا چهار سال اول حس میکردم از فشار دلتنگی تو عذابی مثل مدفون شدن ام.بعد اون حس دلتنگیم کمتر نشده اما سرگرم میکنم خودمو به زندگی ک کمتر عذاب بکشم.ولی هرگز ادم سابق نشدم و هرگز خوشی نکردم بعد اون

فقط گریه میکنم وعکساشونومیبینم 

یکی ازعزیزام توی یه شهردیگه خاک شده .سرخاکشم نمیتونم برم 🥺

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

من بعد از گذشت یکسال تازه یکم به خودم اومدم اونم درحدی که همت کردم یذره به خودم برسم فقط بلکه حال روحیم یذره بهتر شه ولی هنوز که هنوزه وقتی عکساشو گوشه میز اتاقم میبینم یا یاده خاطراتش میوفتم و حرفش میشه امکان نداره براش گریه نکنم

خیلی هم دلم براش تنگ میشه ولی متاسفانه به اینکه بعدا امکانش باشه که دوباره بتونم ببینمش هم شک کردم قبلا حداقل دلم به این یه مورد خوش بود که اونم این روزا انگار خودشو ازم دریغ کرده..

فقط اینکه حسرت خیلی چیزا و خاطرات به دلم موند با رفتنش

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋