2737
2739

بله زن داداشم

دست از قضاوت همدیگه برداریم ! به قول مولانا :  نہ تو آنے ڪه همانے نہ من آنم ڪه تو دانے... ️                                                           صبورباش‌اتفاقات‌خوب‌نیازبه‌زمان‌دارن.!🗝 “️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما تو ارثمون نداشتیم اما خالم بدون تحت نظر بودن دو قلو باردار شده بود 

هممون شوکه شده بودیم 

جاریمم همین اتفاق براش افتاده بود

فک میکنم استرس و تغذیه و دارو و سبک زندگی خیلی تاثیرگذاره 

تازگیام چندقلویی خیلی زیاد شده

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
2731
ما تو ارثمون نداشتیم اما خالم بدون تحت نظر بودن دو قلو باردار شده بود  هممون شوکه شده بودیم&nb ...

شاید بهت نگفتن!

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
2740

بچه ها ی سوال 

من تنبلی تخمدان دارم 

دکتر سیبل تجویز کرد و گفت از روز سوم پریود مصرف کن تا برسی ب دارونماها 

دارونماها حدود ۷ تان ک میشه یکهفته 

از امروز خوردم 

حالا سوالم اینجاست 

کی باید بسته بعدی رو شروع کنم ؟ 

باید بمونم تا پریودشم؟ 

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱 ️  کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
شاید بهت نگفتن!

نه مطمئنم خالم که همون یدونه رو هم نمیخواست بعد که فهمید دوقلوعه تو شوک بود 

جاریمم که بیچاره باور نمیکرد همش میرفت سونوگرافی های متعدد فک میکرد حتما اشتباه شده

اهل دروغ و قایم کردن نیستن

ولی من با چشمای خودم دیدم دوقلو خیلی سخته الان خودم باردارم شوهرم به شوخی میگه شاید دوقلو باشه من عصبانی میشم

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️