2737
2739

یه پسره هست مسئول اونجا قبلا آیدی پیجمو داشت ولی نگاه نمی‌کرد ولی چند وقته تا استوری میذارم سری میبینه و استیکر اینا میفرسته کلا دوس داره حرف بزنه عکس یه دختره رو فرستاده بود گفت یکی از آشناهاس ب نظرم شبیه شماس من زیاد بهش محل ندادم و فقط لایکش کردم میخواست حرفو کش بده من استرس گرفتم کلا خوشم نمیاد کسی از مردا بهم نزدیک شن ..حالا اینسری میخوام برم پست واقعا استرس دارم نمیدونم چیکار کنم دست خودم نیست که مثلا اون چه جوری برخورد میکنه یا من ...من خیلی بد سوتی میدم همیشه تو چهرم مشخص میشه هول شدم نمیدونم چیکار کنم برم یا نرم ...ولی در کل یارو خوش قیافه هست😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ماسک بزن برو عکس العملات کمتر معلم میشه عینکم میتونی اضافه کنی😂

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2740
نه پیجش زیاد دختر داره دیدم ..با تبلیغ عزیزم 

چقدر فالوور داری و درآمدت تقریبا چقدره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنی . 

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"

خب میتونی فقط باهاش دوست معمولی باشی ، البته اگه از قیافه و رفتارش خوشت میاد . 

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"

اسی کاری با کلیت داستان ندارم

ولی اخلاق منم عین توئه دوس ندارم مردی بهم نزدیک بشه یا مثلا حتی درموردم فکر بدکنه

ناخاسته استرس میگیرم این اخلاق اصلا خوب نیس بابا زن هس واس طرف تور پهن میکنه مث من وتو استرسی نمیشه من وتو کاره نکرده استرس میفته ب جونمون

من بچم کوچیک بود هرروز بعدازظهر میبردم پارک کم کم متوجه نگاه ورفتار ی آقایی شدم ک اونم از قضا هرروز همون ساعت میومد پارک نگاهش اشاره هاش بلایی ب سرم آورد ک خداشاهده  4 ساله پانزدم ب همون پارک انگار خودمو مقصر کارنکرده میدونم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
نه پیجش زیاد دختر داره دیدم ..با تبلیغ عزیزم 

پس کلا شگردشه. دفعه بعد کوتاه جواب بده یا کلا یروز دوروز پیامشو باز نکن. تا خودش بیخیال بشه وگرنه بخوای کوبنده ردش کنی توی روال کارت ممکنه گیر بندازه

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••