2733
2734
عنوان

من آنلاین شاپ دارم بسته زیاد میبرم پست

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زیاد ندارم ۱۳ کا..شمعسازی انجام میدم ماهی از ۵ تا ۴۰

اگه دوس داری پیجتو بده فالو کنم . بنظرت اگه منم از الان شروع کنم میتونم موفق بشم ؟ چه پیجی بزنم بنظرت ؟ تبلیغات بلد نیستم اصلا . 

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"
اره دوستمم میگه ..ولی چون سری وابسته میشم ترجیح میدم همین کارم نکنم 

همه خانوما زود وابسته میشن . اونوقت خودشون هم اذیت میشن . 

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"
مگه چیکار کرد ؟؟؟

خب هرروز میومد روب روی من اون طرف تر مینشست اشاره میکرد چشمک میزد بلاخره ما زنا ی رفتارایی رو خوب درک میکنیم دیگه

من هرجا میرفتم باحفظ فاصله میومد

اصلا متوجه نبود ک من ی مادرم ک بچه ی کوچیکمو آوردم پارک ک بهش خوش بگذره

بارآخرم من ک از پارک زدم بیرون بیام خونه سوار ی ماشین خارجی گرون قیمت بود ک از کنارم ردشدبافاصله گفت هرکی این ماشینو ببینه محاله دست رد ب سینم بزنه من خیلی پولدارم وفلان ..مجردم تاحالا توزندگیم چشمم کسی رو نگرفته جز تو ...اینقده التماس میکرد من مسیرمو عوض کردم قلبم داشت ازسینم میزد بیرون

واون بود آخرین باری ک دیدمش چون دیگه پامو نزدم بیرون از خونه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2740