2733
2734
عنوان

معلمم ولی حاضرم به کچل کوتاه زشت پولدار شوهر کنم .

| مشاهده متن کامل بحث + 10694 بازدید | 180 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا من بالای سی میگیرم بازم کفاف نمیده ..

خرج چی میدی کفاف نمیده؟!

ما خرج خودمون و ۳ تا بچه رو با زیر ۳۰ می‌دیم!

خرید خوراکی و سفر و میوه و گوشت و مرغ و لباس و ... هم مشکلی نداریم 

فلسطین مظلوم؛ نماد ۷۰ سال شجاعت، مقاومت و صبر در برابر اشغالگران
2731

یعنی حقوقت واست کافی نیست

مگه چیکار می‌کنی اسی کم میاری

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

اخلاق و شخصیت مهمه، بعد پول

یکی از فامیلای ما با یه پسره ازدواج کرد یارو میلیاردره، ولی به زنش ماهی 50 هزار تومنم نمیده

یه لباس درست حسابی برا زنش نمیخره

ظاهر زندگیشونو ببینی میگی وای وای چه بهشتی برا زنش درست کرده ولی باطن زندگیشو کسی نمیدونه چه خبره

شکاکه، خسیسه ، جلو غریبه ها خودشو خیلی خوب نشون میده، ولی از درون خیلی شخصیت پوچی داره

حتی به زنش کلید خونه رو نمیده

خب این صرفا فقط پولداره، به چه دردی میخوره مثلا؟ 

پول اولویت سوم چهارمه، اول از چیزای دیگه مطمئن بشید بعد برید سراغ اینکه چقد پولداره و مال اموالش چیه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
بابا شما معلم ها دیگه چتونه کار راحت پشت میز ۳ ماه تابستون و ۱ ماه عید تعطیل با حققوق

ی مامان نمیتونه از پس یک بچه بر بیاد اونوقت معلم بیچاره باید همه جور بچه رو با همه جور اخلاق و تربیت تحمل کنه سی چهل تا بچه اینارو نمیبینید فقط تعطیلی هاش رو میبینید؟

بعدم حقوق معلم ها کمه به هرحال نمیشه گفت کارشون آسونه چون نیست هر روز با اینهمه بچه سرو کله بزن آخرشم دخل و خرجت باهم نمیخونه مشکل از مقدار حقوق و مقدار هزینه هاست

هیچ وقت پول مهم نیست  اینو بعدا میفهمی

کی میگه پول مهم نیست 

پول مهم هست 

تا مغازه میری پول میخواد 

پس قطعا پول نیازه زندگیه باید باشه نه بشدتی که اسی میگه ولی پول لازمه زندگی هستش 

ولی خب ۵۰ درصدش پوله بقیه اش اخلاق و اینا 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🖤 
2706