2752
2734
عنوان

جدا شدم همسرم همش‌پیام‌میده داغونم میکنه😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 5001 بازدید | 101 پست
منم خیلی از اسی خوشم اومد قلب بزرگی داره انشالله خدا ب اندازه دل بزرگش، خوشبختی براش بیاره

مرسی عزیزم همچنین

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیشد ازدواج کردین؟ با علاقه بوده؟

بله خیلی ام‌زیاد 

من ازش خواستگاری کردم از شدت علاقه

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

سلام

پیشنهاد من اینه

هرچه زودتر خط تلفنت رو عوض کن

چون ممکنه با پیغام ها و شناختی که ازت داره

از احساساتت استفاده کنه و به هر ترتیب مجدد برای شروع رابطه 

مختو بزنه

زندگی شما قطعا روزهای خوب داشته و قطعا اون روزها خواه ناخواه برات تداعی میشه

حواست باشه تو این دورانی که خیلی هم سخت هست اسیر احساساتت نشی

تا بتونی به عاقل ترین شکل ممکنه ازش گذر کنی

🌿🌿

من زن بودنم را دوست دارم🎀
2731
شما اگر تو تصمیمتون جدی هستین باید تمام راه های ارتباطی رو باهاش قطع کنید و بلاک کنید . اینجوری ادام ...

جدی ام ولی خب منم انسانم احساسات دارم‌ و بشدت ادم احساسی هستم 😔 میگم بلاکش کنم یه بلایی سر خودش نیاره

کاری ندارم به این قضیه ولی کاملا ۹۹ درصد زنان و مردان ایرانی زندگی مشترک کردن بلد نیستن 

در واقع توانایی حل مسئله _سازگاری_صحبت مستقیم و واضح با همسر_ صداقت _منطق_تصمیم گیری دو طرفه_بخشش و.. رو بلد نیستن

تفاهم نداشتن فقط فرهنگ و عقاید و.. متفاوت نیست

چه بسا یه زن و مرد از کشور ها و فرهنگ های مختلف میتونن با هم تفاهم داشته باشن اگر موارد بالا مثل توانایی حل مسئله و.. رو بلد باشن

البته ریشه مشکلات بالا در کودکی و منشاشون پدر و مادر زن و شوهر هستن که نه یاد گرفتن و نه یاد دادن موارد بالا رو

سلام پیشنهاد من اینه هرچه زودتر خط تلفنت رو عوض کن چون ممکنه با پیغام ها و شناختی که ازت داره از ...

واقعیتش بااینکه علاقه ای ندارم بهش اما از سر دلسوزی میگم بیاد دنبالم برمیگردم 😔😔 گناه داره کسی نیست یه لقمه نون بده دستش تنها مونده تو اون خونه 

خونه ی مادرشم بزور میره 

عذاب وجدان داره خفم میکنه

طلاق رجعی یعنی در مدت عده در صورت تمایل  بدون صیغه دوباره زن و شوهر می شوید.  

اما در انواع دیگر احتیاج به صیغه عقد هست.  

دلتان می سوزد؟  اگر قصد ازدواج مجدد با او را  ندارید پس دلتان برای خودتان بسوزد.  

حداقل می توانست چیزی در قبال بخشش مهریه تعارف کند. 

جدی ام ولی خب منم انسانم احساسات دارم‌ و بشدت ادم احساسی هستم 😔 میگم بلاکش کنم یه بلایی سر خودش نیا ...

بلاکش هم نکنید هم به خودت ظلم کردی هم به اون .

در واقع قطع رابطه به نفع هر دو تون هست . اون شخص هم باید به زندگی خودش سر و سامون بده و زندگی جدیدی رو مثل شما شروع کنه 

واقعیتش بااینکه علاقه ای ندارم بهش اما از سر دلسوزی میگم بیاد دنبالم برمیگردم 😔😔 گناه داره کسی نیس ...

پس برو بازهم کتک بخور. ناقص شدی یا بچه ای رو بدبخت کردی می فهمی!!!  

چطور تا حالا کسی رو صیغه نکرده؟؟؟  

کاری ندارم به این قضیه ولی کاملا ۹۹ درصد زنان و مردان ایرانی زندگی مشترک کردن بلد نیستن  در وا ...

بله متاسفانه مشکل اصلی ما جوونا اینه که ارتباط درست با جنس محالف و برخورد و درک طرف مقابلمون رو یاد نگرفتیم مردا زنارو نمیشناسن و ما زنا مردارو

استارتر برگرد بهش

خیلی از مردها از خداشونه زن طلاق بگیره برن دنبال کثافت کاری 

ولی ابن بنده خدا ببین چقدر دوستت داره از فکرت نمیاد بیرون

اون زندگی رو با هم ساختین

چرا روی لج و لجبازی طلاق بگیرید

به نظرم باهاش صحبت کرد ولی به راحتی برنگرد

برید مشاوره و مشکلاتتون رو حل کنید و به تفاهم برسید 😍😍😍

یا رب آن دِه که آن بِه ...
واقعیتش بااینکه علاقه ای ندارم بهش اما از سر دلسوزی میگم بیاد دنبالم برمیگردم 😔😔 گناه داره کسی نیس ...

نمیدونم چند سالته

اما ی جمله بهت میگم نه فقط برای این رابطه 

کلا تو امور زندگیت بهش فکر کن

نذار هیچ آره ای نه و هیچ نه ای آره بشه

اقتدار

صلابت

قاطع 

بودن خودتو حفظ کن

من زن بودنم را دوست دارم🎀

اگر بخاطر احساسات موقت و تکانشی و یا دلسوزی و نه بخاطر علاقه بخوای برگردی کاملا در اشتباهی 

حیف اون فرزندی که زیر دست زن و شوهری که به هم علاقه ندارن تربیت بشه 

متاسفانه تو ایران ازدواج های سنتی و بدون علاقه زیاده و همین خطری برای رشد فرزند از هر لحاظیه