2737
2739
عنوان

جدا شدم همسرم همش‌پیام‌میده داغونم میکنه😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 4991 بازدید | 101 پست
بله متاسفانه مشکل اصلی ما جوونا اینه که ارتباط درست با جنس محالف و برخورد و درک طرف مقابلمون رو یاد ...

متاسفانه تو این جامعه این غالب شده که ارتباط با جنس مخالف یعنی کثافت کاری و همین طور هم میشه چون این طرز فکر رو اصلاح نکردن

اگر افکار عمومی اصلاح بشه ارتباط با جنس مخالف نه تنها پیامد منفی نداره بلکه ازدواج های موفق تری  خواهیم داش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما ۳۳/۳۴ سال دارید.  نگذارید احساسات بر عقلتون غلبه کنه و فرصتهای زندگی رو از دست بدهید.   ...

متاسفانه  زن و شوهر ها جایی که باید احساس داشته باشن به هر دلیلی ندارن و وقتی کار از کار گذشت مثل این مورد احساس پشیمانی عشق احترام عداب وجدان و... تازه کمی بروز میکنه

2731

البته حس میکنم اسی جان خودتم بلاتکلیفی بنظرم با خودت اول کنار بیاد هی تصمیمتو عوض نکن چون تنهاست فلان کنم وغیره هرزمان خودت یکی شدی اونزمان برای ایشونم ی تصمیم قاطع میگیری یا برمیگردی یا همیشع فراموش میشه

سخت محتاج دعای شمام 🥺 سال ۱۴۰۳ یعنی حاجت روا میشم؟!!لطفا برای گشایش بختم ی صلوات بفرستید انشالله شمام حاجت رواشین💫🙏🌹

برنگرد بیشتر کتکت میزنه ولش کن .لیاقت نداشته .همه دعوایی بوده هم می‌زده هم انتظار داشته بمونی باهاش بگو من بدبختت نکردم .خودت بدبخت بودی که دست روزن بلند میکردی پیش مامانم هم خیلی راحتم

اینا عادتشونه بعد از اینکه گه کردن تو زندگی و آدمو به جنون رسوندن شروع میکنن زرزر کردن  اهمیت نده بدون عذاب وجدان تمومش کن  من در حالت عادی حوصله یه پیام کوتاه نداشت چن وقت قهر بودم گوشیم شارژ خالی می‌کرد انقد پیام بلند و چند صفحه ای میفرستاد برام

2738

سلام گلم تاپیک رو ذخیره کرده بودم 

چی شد باز شوهرت پیام میده ؟؟

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 
شما ۳۳/۳۴ سال دارید.  نگذارید احساسات بر عقلتون غلبه کنه و فرصتهای زندگی رو از دست بدهید.   ...

هر سه تا پاسختون منطقی و درست بود ولی کسی که احساساتی و اسیره دله شاید کاری کنه به ضرر خودشم باشه 

سلام گلم تاپیک رو ذخیره کرده بودم  چی شد باز شوهرت پیام میده ؟؟

سلام بله 

شدیدتر 

میگه چرا اومدی میزتو بردی و ازاین قبیل حرفا

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است