2737
2739

نزدیک‌چندماهه جدا شدم قبلشم یکسال خونه ی مادرم بودم 

همش پیام میده راحت شدیا نه شام‌درست میکنی‌نه نهار

منم نیستم بهت غر بزنم حسابی داره خوش میگذره و ازاین حرفا

هی میگه همینو میخواستی که بمونی پیش مامانت هی دل بدین قلوه بگیرین 

منم بدبخت و تنها شم

اینم بگم من کل مهریه ام‌رو‌بخشیدم و توافقی‌جدا شدیم بااینکه میتونستم بگیرم چون خونه و مغازه و اینا داشت ولی‌من بخشیدم چون دلم واقعا سوخت خیلی براشون زحمت کشیده بود

منم همش در جوابش میگم تو همه چی داری میتونی بهتر ازمن بگیری و اگر‌دوسم داشتی نمیومدی روز محضر طلاق بدی 

خلاصه همش پیام میده سطح انرژیمو میاره پایین

بچه نداریم

من۳۴ اونم ۳۷سالشه

میگه هیچکس نمیتونه منو‌مثل‌تو‌دوست داشته باشه ازهمه بدم میاد

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خودت میخای بهت پیام بده

وگرنه دست و پاتو نبسته که

بلاکش کن

خطتو عوض کن

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2728

علت جداییتون چی بود

یک صلوات برام میفرستی ؟مرسی قشنگم 💕امیدوارم توی زندگیت یهو یک اتفاق خوبی بیوفته که ندونی از خوشحالی چیکار کنی😊💕اگه حرفی میزنم قصدی ندارم پس لطفا ناراحت نشو😊💕((نهنگی دید مرگش را ولی دل را ب ساحل زد من از پایان خود اگاهم اما دوستت دارم💞عشقم گذاشت و رفت 😅درحال حاضر یک ادمه نابود شدم اما به خودم قول دادم که انقدر پیشرفت کنم تا حسرتم و بخوره ...🥲))
2740
2706