2737
2739
عنوان

جدا شدم همسرم همش‌پیام‌میده داغونم میکنه😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 4991 بازدید | 101 پست
بازم خوبه پشیمونه از من که چند ماه بعدش دوباره ازدواج کرده حتی ی معذرت خواهیم بابت کاری که با زندگی ...

چندماهه زوده حداقل ۱سال بعد طلاق ازدواج میکرد

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خطتو عوض کن بهش بگو غلط نکن الان مهربون شدی.وسط زندگی یادشون نی لاو بترکونن بعد جدایی چشمشون سو میاد ...

مازنی هستی؟🤣

گر نگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🥰🍀

اگر راهی برای برگشت هست برگرد و ی فرصت جدید بهم بدید مگه ما ادما چقدر عمر میکنیم ک بخواییم دوبار دو زندگی متفاوت با دو ادم متفاوتو تجربه کنیم؟هیچ وقت برای شروع دیر نیست اگر دوسش داری و حس میکنی میشه زندگی کرد باهاش چرا که نه

من همون زنی هستم که بعد از هر سری منفی شدن نتیجه ی کارش،بعداز هربار شکست بجای ناامیدی و فرو ریختن تو خودش  قوی ترشد ...
2728
ببخشید میگم چقدرطلاق  توافق کاراش  طول میکشه؟

یه بنده خدا گفت۲ماهه تمامه توافقی

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
میشه بپرسم علت طلاقتون چی بود

تفاهم نداشتیم همش دعوا و اینکه چندبار رووم دست بلند کزده بود

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2740

الان یادش افتاده ؟ توادم عاقلی هستی پس خودت خوب میدونستی که نمیشه باهاش. زندگی کنی که جداشدی دیگه عزیزم پس بلاکش کن 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
بازم خوبه پشیمونه از من که چند ماه بعدش دوباره ازدواج کرده حتی ی معذرت خواهیم بابت کاری که با زندگی ...

خودش درخواست طلاق داد

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
تفاهم نداشتیم همش دعوا و اینکه چندبار رووم دست بلند کزده بود

دست بزن ؟؟ وای نه  بیخیالش شو به نظرم

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
2706