2737
2739
عنوان

چقدر نی نی سایتو دوست دارم 🥺

124 بازدید | 28 پست

وقتی خیلی تنهام یا دلم گرفته یه سر میام اینجا

حرف میزنم 

اینجا کلی خاطره دارم زندگی واقعی رو بیشتر فهمیدم برعکس اینستا که فضای چشم و هم چشمی عقده گشایی تجمل گراییه 

خدایا شکرت 

آقایون به ظاهر محترم درخواست دوستی قبول نمیکنم اعصاب سر و کله زدن با امثال شمارو ندارم 😐 حالا شما خودتونو خسته کنید کی ضرر می‌کنه من یا شما؟

منم عاشق اینجام 💖💖

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم عاشق اینجااام 🥺 

همه ی دوستای خوبم و از اینجا پیدا کردم 

بمونید برام💚

@وحشی_زیباا    

@گل__یاستون    

@هییی_زندگی    

من سعی کردم بخندم بدونم اینکه اشکم در بیاد 😏👐                             
2731
منم عاشق اینجااام 🥺  همه ی دوستای خوبم و از اینجا پیدا کردم  بمونید برام💚 @وحشی_زیبا ...

من که دوستی از اینجا ندارم 

ولی همینکه یه عده ناشناس دلسوز هستن برام کافیه 

آقایون به ظاهر محترم درخواست دوستی قبول نمیکنم اعصاب سر و کله زدن با امثال شمارو ندارم 😐 حالا شما خودتونو خسته کنید کی ضرر می‌کنه من یا شما؟
2740
من که دوستی از اینجا ندارم  ولی همینکه یه عده ناشناس دلسوز هستن برام کافیه

نه من تقریبا ۲۰ تا دوست دارم بیشتر🤣

ولی ۳ تاشون عشقمن 

من سعی کردم بخندم بدونم اینکه اشکم در بیاد 😏👐                             
منم عاشق اینجااام 🥺  همه ی دوستای خوبم و از اینجا پیدا کردم  بمونید برام💚 @وحشی_زیبا ...

فداتشم باهارم🤩😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
خدانکنهههه😢 باهار 🤦🤦🤦🤦 چه غلطی کردم گفتمااا🤣🤣

خودم گفتم  

خب توم بگو باهار🤩😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
عهه وا 😆 نه من میگم فاطی فاطی 🤣 نه  تو بهااااار خودمییی

😍عرررر من ذوقققق😂 

بوس بهت باهارمممم🤗

2706