2752
2734

۱۰ روزه ازش خبر ندارم . امروز خیلی بی قرارم دل تنگم .نابودم . اونم ننه ای خرابش و هفت پشتش دعا نویسه . امروز دعا نویسه میگفت . حتی اگه شوهرتم بخواد برگرده مادرش نمیزاره 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 چیکار کنم .من از کسی دعا گرفتم که مال هندوستانه و عالی خودش تعجب کرده چرا نشده ‌. میگه مادرش نمیزارههه تا شوهرت بیقرار میشه ‌‌ . جلوشو میگیره 😭خدا ازش نگذرهههههههههههههه

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هنوز به این چیزا اعتقاد دارید؟

تو ندیدی اعتقاد نداری ‌. منم نداشتم تا خانواده اینارو دیدم . پشمام ریخت 

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔
چرا پولت رو می دی به دعا نویس.. داری چی کار می کنی؟ دعا نویس غیر از این بچه تعجب داره. زندگیت رو با ...

زندگیمو ننه ای بی شرف اون خراب کرد

مرد زنی رو بخوادا 

دورازجون جمع اون زن خرابِ عالم و ادم باشه شهره ی شهر باشه هم کسی جلو دارش نی 

پس الکی زور بیخودی نزن 

ننه و آی نذاشت و فلان بهونه س 

اقا نمیخواد با شما باشهو تمام 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰