2733
2734
عنوان

خانوما توروخدا بیاین نمیدونم چه تصمیمی بگیرم خیلی مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 39 پست
مهریت چقدره

واسه حکم منزل مستقل هم رفتم اجرای احکام. خودش هم اومده بود. اجاره نامه هم اورده بود. فقط یه چیز  عجیب اینکه معمولا توی جلسات دادگاه اون شخصی که مسئول بخشه دعوت میکنه به صلح و سازش و ادامه زندگی

اما کارمند اجرا مستقیم گفت توافقی طلاق بگیرین. شوهرم خودش هم بدش نیومد انگار. ولی میدونم دیگه چرا منزل اورده بود معرفی کنه

بعد من گفتم درصورتی که حضانت دائم بچمو بده توافق میکنم مهریه هم نمیخوام.

اونم قبول  نکرد. کارمنده چند دیقه منو بیرون فرستاد باهاش صحبت کرد. نمیدونم چی گفت بهش که اونم گفت چند روز فرصت میخوام فکر کنم .

حالا منتظر جلسه بعدی هستم. ببینم تصمیم نهاییش چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه حکم منزل مستقل هم رفتم اجرای احکام. خودش هم اومده بود. اجاره نامه هم اورده بود. فقط یه چیز &nbs ...

بنظرم برو پیش یه دعا نویس معتبر شاید درست شد اگه واقعا بادعا اینجوری شده باشه قطعا درست میشه

بنظرم برو پیش یه دعا نویس معتبر شاید درست شد اگه واقعا بادعا اینجوری شده باشه قطعا درست میشه

متاسفانه بیفایدس چون به گفته ی خود استارتر ، خطبه ی عقدشون در روز قمر در عقرب خونده شده 

امام صادق علیه السلام هم گفته کسی که در روزی که قمر در عقرب است نکاح کند ( خطبه ی عقد جاری بشه ) یا سفر برود خیر نمیبیند 😞☹

2731
اموال ی که نداشت فقط یه پراید که اونم زده بود به اسم خانوادش

من مجردم و نمیدونم یه زن متاهل که در شرف جداییه چه دردسرایی داره 

ولی مهریتو نبخش غنیمته ۲ تا پیش و سالی یه سکه 

تا ۷ سالگی حضانت دخترت با شماس از ۷ تا سن تکلیف " پایان ۹ سال قمری " و پسر تا پایان ۱۵ سال قمری با پدرشه بعدش بچه خودش تصمیم میگیره با کدوم والد زندگی کنه ( فکر کنم قانون جدید اینجوری باشه 

2740