2752
2734
عنوان

خانوما توروخدا بیاین نمیدونم چه تصمیمی بگیرم خیلی مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 39 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز نرفتم ببینم. چند روز دیگه با مامور باید برم

فک میکنم باید مهریه ات روهم بده بعد بری شایدم قسطی شه که باید بری 

ازاونطرف شاید میخاسته ازسرواکنه که دادگاه قبول نمیکنه نترس مطمئنا خیلی خرج نکرده و اگه درحدت نباشه تاییدنمیشه

حالا اگه شدو خاستی بری اگه اشنا یامنزل پدریت نزدیکه بگو حتما هرروز بهت سر بزنن شاید بخاداذیت کنه گوشیتو بگیره نزاره بری بیرون اینا 

ما دو مغرور، دو خودخواه، دو بد تقديريم؛؛؛عاشقی کردن ما شرح عدم در عدم است ..‌
2731
فک میکنم باید مهریه ات روهم بده بعد بری شایدم قسطی شه که باید بری  ازاونطرف شاید میخاسته ازسرو ...

۱۰۰ درصد میخواد اذیت کنه.میخواد کاری کنه خسته بشم بگم هیچی ازت نمیخوام فقط طلاقم بده

فقط ترس یه چیز دارم. اونم اینکه دوباره بچه رو به زور ببره قایم کنه

۱۰۰ درصد میخواد اذیت کنه.میخواد کاری کنه خسته بشم بگم هیچی ازت نمیخوام فقط طلاقم بده فقط ترس یه چیز ...

وقتی خونت باشی نمیتونه بچه روقایم کنه براهمین میگم بگو بهت سر بزنن یه کارت بانکی که توش پول داشته باشه به اسم ترجیحا بابات قایم داشته باش شایدلازمت شد اینا کارایی  بود که دوستم شرایط تورو داشت انجام دادنمیدونم والا

دوستت آرخش چی شد؟؟به کجا رسید

اون بچه نداشت یه گوشی ویه کارت بانکی قایمکی برد حالا کارت اره ولی گوشیوتاییدنمیکنم چون لو بری اذیتت میکنه تهمت اینا چندروز خوب بود یروز که مامانش رفته بود خونشون سربزنه دیده بود ایفون قطعه صدازده بود دوستمم شنیده بود از پنجره 

خونه ویلایی بود داد زده بود که درقفله مامانش زنگ زده بودن پلیس دیده بودن کتکش زده و دروقفل کرده رفته چندتاازهمسایه هاهم شاهد بودن صورت جلسه هم کردن مهریشو قسطی کردن و طلاق گرفت 

اون بچه نداشت یه گوشی ویه کارت بانکی قایمکی برد حالا کارت اره ولی گوشیوتاییدنمیکنم چون لو بری اذیتت ...

خدا لعنت کنه مرد کثیف آشغالو

من خودمم میدونم با این وحشی عاقبتی ندارم. گیر افتادم فقط

خدا لعنت کنه مرد کثیف آشغالو من خودمم میدونم با این وحشی عاقبتی ندارم. گیر افتادم فقط

ایشالا که تایید نمیشه خونه نگران نباش

چرا کارتون به اینجا کشیده مشکل اصلی چی بوده؟؟؟ باید اونو در نظر گرفت

سحر و جادویی که مادرشوهره واسش میگرفت 

چون حسود بود و نمیخواست درآمد پسرشو عروس بخوره 

لباساشو پاره کرده بود کفش ها و اونایی که پاره نمیشنم دزدیده بودن ( چون پولشو پسرش داده ) 

میگفت یه بار مادرشوهرم دعا اورد بهم داد گعگفت بزن به آب بپاش خونه یه همچین چیزی 

بعدها اون دعا رو اسی مسبره به یه دعانویس قرآنی حرفه ای نشون میده اون بهش میگه طلسم جداییه 

و دیگه اینکه عقدشون متاسفانه در روز قمر در عقرب بوده ( و امام صادق علیه السلام گفته کسی که در روزی که قمر در عقرب است نکاح کند یا سفر برود خیر نمیبیند