2733
2734
عنوان

امشب تو فنجون خوشگلام...😍🥰

448 بازدید | 21 پست

مهمون امشبمون خودم و همسری بودیم🤭🥴😉😊منم فنجون خوشگلامو درآوردم چایی ریختم بخوریم🤗بفرمایید... 

متاسفانه به ما از ههمون بچگی یاد دادن این ظرف خوشگلا فقط واسه مهموناس😑😐ولی این کاملاااا اشتباهه از نظر من😇آدم باید خودش استفاده کنه و لذت دنیارو ببره مگر آدمیزاد چقدر عمر میکنه والا بخداا توصیه من به شما مهربونا و خوشگلا اینکه. همین الان برید فنجون خوشگلاتونو دربیارید و ازش استفاده کنید دوست خوب من🫂

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻

من بهترین چیزا رو برای خودمون استفاده میکنم. نوش جان🌹

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

آخییی چقدر حس خوبی گرفتم دلم خواس🥲😁

عشقتون پابرجا

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من بهترین چیزا رو برای خودمون استفاده میکنم. نوش جان🌹

قربونت گلم🥰بهترین کار دنیارو میکنی خوشگلم😍👌🏻

مامانم ۸ سال پیش وقتی جهازم و میداد گفت بهترین هارو برا خودتون استفاده کن  

و من ۸ سال بهترین ظرفامو به مهمون ندادم همش خودمون😆😅

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

ما تو خونمون دم دستی و مهمون نداریم مثلا لیوان و فنجون همه توی ی کابینت هر بار که میرم باز میکنم هر کدوم دوست دارم توی هر سایزی که دوست دارم بر میدارم شاید فردا نبودم 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
آخییی چقدر حس خوبی گرفتم دلم خواس🥲😁 عشقتون پابرجا

فدای تو بشم من مهربونم😍🥰امروز به طرز عجیبی خوشحااالم نمیدونم چرا ولی دوس دارم همه رو شاااد کنم🥲

فدای تو بشم من مهربونم😍🥰امروز به طرز عجیبی خوشحااالم نمیدونم چرا ولی دوس دارم همه رو شاااد کنم🥲

خداروشکر.

با این حس گشنگت برای منم دعا کن🤍🫂

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
مامانم ۸ سال پیش وقتی جهازم و میداد گفت بهترین هارو برا خودتون استفاده کن   و من ۸ سال بهترین ...

اوم منم تازه عروسم و قبل اینک مهمون بیاد خونمون و ازاونا پذیرایی کنم اولین مهمون خونمون خودم و همسرم بودیم🥰

خداروشکر. با این حس گشنگت برای منم دعا کن🤍🫂

چشم عزیزم انشالله هرچی که میخوای و به صلاحته بزودی زود برات اتفاق بیفته گلم🥰

چشم عزیزم انشالله هرچی که میخوای و به صلاحته بزودی زود برات اتفاق بیفته گلم🥰

ممنون عزیزدلم🫂🩵

2706