2752
2734

بچه ها من تا الان چندین بار تو خرید پنکک ناموفق بودم

کرم پودر کلا رو صورتم خوب نمیشینه و بیخیالش شدم

میخوام یک پنکک فول کاور بگیرم حتی اون جایی ک میخام لاکچری رو شارژ کرده ولی نمیدونم چکار کنم تستر هم نداره ک ببینم چ رنگی رو بگیرم

پوستم سبزست... منافذ دارم کمی... تناژ نخودی می‌پسندم 

توروخدا ی راهکار بدین چ کنم😭

عاشق بودن دشوار است، مثل باشرف بودن... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پنکیک نمیدونم ولی من ضد افتاب رنگی لافارر دارم کرم پودرم داره راضی ام عالیه

سلام،میخاستم بهتون بگم من یک فرزند طلاقم ک از بدو تولدم افتادم تو تلاش ،تلاش برای ساختن و نشدن و نتونستن هی شکست خوردم و شکست خوردم و تنشهای زیاد تحمل کردم این روزا خانوم شدم و وقت ازدواجمه اما تنهام و پر از وحشت،وحشت شکست و الان میفهمم واقعا رنج نداشتن پدر و مادر هرروز چقدر وحشتناک تر از قبله،فقط باهاتون درد و دل کردم ممنون میشم برام دعا کنید که بالاخره کسی بیاد تو زندگیم ک قلبم و همه وجودم آروم بگیره خیلی تنم لرزیده همه این سالها😪❤من ی پرستار مهربونم ک عاشق مریضامم حتی تو اوج خستگی و بی حوصلگیم ،گاهی شده با اشکشون اشک ریختم،گاهی از نگرانیشون و چیزایی ک خبر ندارن اشک ریختم خیلی وقتا پیش اومده تا بیمارستانهای دیگه ک ارجاع شدن پیگیر احوالشون شدم و خبر نداشتن،خیلی وقتا تایم کمی ک خونه هستم ب فکرشون بودم ،خیلی وقتا با غم خیلی هاشون غصه خوردم با معجزات خیلی هاشون قلبم خندیده ،خلاصه ک با خیلی هاتون زندگی کردم و تو دلم پا ب پاتون اومدم و نفهمیدید خلاصه ما اینیم همشم بد اخلاق و جیغ جیغو نیستیم 😀 و قطعا خدا در من چیزی دید ک توی این حرفه قرارم داد ازش ممنونم ب هر حال❤
2731

من استفاده نکردم ولی بنظرم خوب نمیاد

معلوم نیست ساخت کجاست استاندارد هست نیست

به جاش برو یه پرایمر خوب بخر اول پرایمر بزن بعد کرم پودر 

عالی میشه پوستت

من کرم پودر ژوته میزنم راضی ام داروخانه هم داره 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
پنکیک نمیدونم ولی من ضد افتاب رنگی لافارر دارم کرم پودرم داره راضی ام عالیه

چند خریدی عزیزم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

کرم پودرشو خریدم ۱۷۰..پنکیک هم ۱۲۰...خیلیییی خوبن..خیلی سبک روی پوستم خیلی خوب میشینه..خیلی عالی هم کاور میکنه.

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!
چند خریدی عزیزم

۴۰۰😭

سلام،میخاستم بهتون بگم من یک فرزند طلاقم ک از بدو تولدم افتادم تو تلاش ،تلاش برای ساختن و نشدن و نتونستن هی شکست خوردم و شکست خوردم و تنشهای زیاد تحمل کردم این روزا خانوم شدم و وقت ازدواجمه اما تنهام و پر از وحشت،وحشت شکست و الان میفهمم واقعا رنج نداشتن پدر و مادر هرروز چقدر وحشتناک تر از قبله،فقط باهاتون درد و دل کردم ممنون میشم برام دعا کنید که بالاخره کسی بیاد تو زندگیم ک قلبم و همه وجودم آروم بگیره خیلی تنم لرزیده همه این سالها😪❤من ی پرستار مهربونم ک عاشق مریضامم حتی تو اوج خستگی و بی حوصلگیم ،گاهی شده با اشکشون اشک ریختم،گاهی از نگرانیشون و چیزایی ک خبر ندارن اشک ریختم خیلی وقتا پیش اومده تا بیمارستانهای دیگه ک ارجاع شدن پیگیر احوالشون شدم و خبر نداشتن،خیلی وقتا تایم کمی ک خونه هستم ب فکرشون بودم ،خیلی وقتا با غم خیلی هاشون غصه خوردم با معجزات خیلی هاشون قلبم خندیده ،خلاصه ک با خیلی هاتون زندگی کردم و تو دلم پا ب پاتون اومدم و نفهمیدید خلاصه ما اینیم همشم بد اخلاق و جیغ جیغو نیستیم 😀 و قطعا خدا در من چیزی دید ک توی این حرفه قرارم داد ازش ممنونم ب هر حال❤
واقعا راضی هستی از پنککش؟؟ حضوری گرفتی عزیزم؟ قیمتش رو میدونی الان چنده

اره عزیزم حضوری خریدم.پنکیک ۱۲۰..کرم ۱۷۰..خیلی خوب کاور میکنه روی پوست خیلی خوب میشینه خیلیم سبکه..برلی منکه خیلی خوبه راضیم.

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!
اسم کرمش چیه؟؟ 

سی سی کرم.ضد افتابم داره با روشن کننده ویتامین سی

۴۰۰😭

حالا چرا گریه😁 مبارکت باشه

داروخانه واینا داره؟

حالا چرا گریه😁 مبارکت باشه داروخانه واینا داره؟

چون ایرانیه 

میگن با این قیمت خیلی بهتر میشه خرید 

تو دی ج ی کالا ارزونتره بی رنگشم مناسبه ولی این تو بازار انقده

2706