2733
2734

از آبان ۱۴۰۰ که واکسن رو به اجبار شبکه بهداشت شهرمون زدم دیگه سرمانخوردم در صورتیکه قبلش تمام زمستونا رو با دارو و بخور میگذشت

مامانم میگه شاید بیشتر از قبل خودتو تقویت میکنی که دیگه سرنا نمیخوری 

کس دیگه ای هم هست که واکسن بهش ساخته باشه 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واکسن کرونا روی ویروس کرونا اثر داره

اونم نه همه سویه ها.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

نمیدونم چی زدی ولی داداشم ب خاطر کارش دو تا استرازانکا زد .......کلا چ تابستون چ زمستون سرما خوردس اونم خیلی شدید تا تره دکتر زیر سرم و اسپری نزنه هیچچچ خیلی سیستمش ضعیف خالم ی سینوفارم زد ی استرا .....لوپوس گرفته ک میگن از عوارض همین واکسنه...خودم اصن نزدم ی بار بیشتر سرما نمیخورم تو سال

2740

من نزدم شوهرم زده هیچ فرقی نداریم هر دو همش مریضیم الانم درگیر ویروس جدید شدم اول شوهرم گرفت حالا نوبت منه بدن درد و سرفه گلو درد پدرمو در آورده حتی کسی نیست ببرتم سرم بزنم جونم داره در میاد البته من از مادرم گرفتم با اینکه ماسک زده بودم فقط ب شناسنامه اش دست زدم فاصله هم داشتم بازم گرفتم 

مرا با حقیقت بیازار. اما هرگز با دروغ، آرامم نکن!  
اتفاقا خیلیها بهشون نساخته

وآسه همین پرسیدم چون همه میگن این واکسن الکی بوو بیشتر مریضمون کرد و ......شایدم واقعا سیستم ایمنی من قوی تر از قبل شده نمیدونم 

نمیدونم چی زدی ولی داداشم ب خاطر کارش دو تا استرازانکا زد .......کلا چ تابستون چ زمستون سرما خوردس ا ...

من اسپوتنیک‌ زدم 

هرکسی رو دیدم درگیرتر شده خلاصه من برام عجیب هست بعد اون دیگه سرمانخوردم در صورتیکه قبلا خیلی افتضاح سرمامیخوردم طوریکه مامانم میگفت تورو خدا تو یکی سرمانخور

من ازوقتی کروناشروع شدازبس مواظب بودیم هیچکدوومون سرمانخوردیم.بعداز۲سال بخاطریه کاراداری مسخره که شرطش داشتن کارت واکسن بودمجبورشدیم باشوهرم بزنیم.بعداز۲روزازتزریق واکسن جفتمون جوری کروناگرفتیم تادم مرگ رفتیم وبرگشتیم.۱ماه درگیربیماری وتا۳ماه هیچ مزه وبویی حس نمیکردیم.من شدیدافسرده شده بودم وازیکطرف هم درسهای پسرم بود که انلاین میخوندوکلاس ۲بود.پسراموفرستادم خونه بابام وباشوهرم دستمونواززندگی شسته بودیم ازبس حالمون بدبود.خدادیگه نیاره اون روزهارو

تالاسمی مینور که ربطی به واکسن نداره.

من فرد منظمی هستم تو ازمایشام. هر 6 ماه ی بار میرم. 

فک کن کلا دوره ی نوجوونی و جوونی هیچ خبری نبود یهو دیدم اون دوتا مورد ازمایشمو. و همه دکترا هم خیلی ترسوندن منو یکی گفت کبده یکی گفت کم خونی قبلا داشتی الان داره جبران میشه و.. 

خلاصه با ازمایشات فهمیدم تالاسمی دارم بعد از 20 سال. وقتی ژنی باشه مگه از همون اول نشون نمیده؟ چرا الان؟ 

منم بعد واکسن تا مهر امسال سرما نخوردم با اینکه همیشه در طول سال بارها مریض میشدم . ولی امسال مهر،آ ...

ا‌ن‌ شاءالله بلا ازت دور باشه 

واقعا سرماخوردگی خیلی بده

2706