2737
2739
عنوان

امروز حال ندارم برم یوگا 🤕

107 بازدید | 14 پست

پریودم، بدنم درد میکنه سرم درد میکنه خوابم میاد ولی مجبورم برم یوگا 

جلسه ی پیش پنج دقیقه دیر رسیدم مربیم گفت جلسه ی بعد شیرینی خامه ای بیار منم دیشب خریدم همین که رسیدم خونه پریود شدم الان مجبورم برم

ای خداااااا🤕🫠 

این ماه هم، ورزشها خیلی سخته. روزای قبل که حالم خوب بود به آخراش میرسیدم کم میاوردم چه برسه به امروز که داغونم 

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چون دیر رسیدی گفت شیرینی بیار؟!

آره، هرکی دیر برسه میگه شیرینی بیار

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
اگ نری فک میکنن واسه شیرینیه    

آره بخاطر این میرم نگن از یه یه کیلو شیرینی میترسه

2738
آره، هرکی دیر برسه میگه شیرینی بیار

خب برو ولی به خودت فشار نیار 

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
یوگا رو زمانی میرن ک انرژی بگیرن نکه ب زور باشه

واقعا،  منم اصلا انرژی ندارم

میرم انجا به مربیم میگم زیاد به من سخت نگیره

وااا اونجا باشگاس شیرینی میگه بیار؟؟؟؟!!!

آره 😄 

مربیمون خیلی علاقه به شیرینی خامه ای داره از خداشه یکی دیر کنه میگه شیرینی خامه ای بیار

آره 😄  مربیمون خیلی علاقه به شیرینی خامه ای داره از خداشه یکی دیر کنه میگه شیرینی خامه ای بیا ...

وایییی🤭 ما تو باشگا میگیم فقط بعد از ورزش ویتامین سی و کشک مگه کسایی ک میخان حجم بیارن ک تغذیشون پروتیینه

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯
یوگا خوبیش اینه هرکسی در حد توانش حرکات رو انجام میده، مجبور نیستی پا به پای مربی پیش بری ، پاشو برو ...

یه قرص میخورم میرم

من همیشه پابه پای مربیم میرم ولی امروز به خودم سخت نمیگیرم دیدم سختمه نمیرم 

وایییی🤭 ما تو باشگا میگیم فقط بعد از ورزش ویتامین سی و کشک مگه کسایی ک میخان حجم بیارن ک تغذیشون پر ...

من وقتی شیرینی بردم یکی از خانما گفت ما رژیم داریم بهتر بود بجای شیرینی، سرکه ی سیب می آوردی 😄

2706