2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

1000تا همین امشب می فرستم .

اللهم عجل الولیک الفرج بحق زینب کبری ص

یا رقیه ع

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2728
میتونید معجزه این ختم و جستجو کنید منکه خدایی هر وقت به خانوم سه ساله رو زدم رومو گرفتن     ...

عزیزم نذر کردین؟ میشه بگین چیکار کردین من واقعا تو شرایط خیلی بدی ام

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
2738
عزیزم نذر کردین؟ میشه بگین چیکار کردین من واقعا تو شرایط خیلی بدی ام

والا من هروقت گیرم ختم الهی به رقیه جواب مو داده صدبار هزار بار هرچی میتونید تکرار کنید و خسته نشید ان شاالله جواب بگیرید امشب شب تولد خانومه 

بله ان شاالله حاجت مونو در نظر بگیریم و بگیم الهی به رقیه. به یاد شهید حسین معزغلامی    

چند بار باید بگم 

ینی بگم الهی به رقیه حاجت میدن؟ منکه باورم نمیشه، هر ذکری رو بگی گفتم ولی حاجت نگرفتم 

اگ این حاجت بده برات دعا میکنم، انشالله هر چی از خدا میخوای بت بده

والا من هروقت گیرم ختم الهی به رقیه جواب مو داده صدبار هزار بار هرچی میتونید تکرار کنید و خسته نشید ...

ممنونم که گفتین❤️حتما میگم ذکر رو تا جایی که بتونم

چند بار باید بگم  ینی بگم الهی به رقیه حاجت میدن؟ منکه باورم نمیشه، هر ذکری رو بگی گفتم ولی حا ...

عزیزم منم امشب برات الهی به رقیه میگم ان شاالله امام حسین و به خانوم سه ساله قسم بدیم دخترا بابایین باباها هم دختر کوچولوهاشونو دوست دارن خانوم سه ساله حاجتت و بده عزیزم 

عزیزم منم امشب برات الهی به رقیه میگم ان شاالله امام حسین و به خانوم سه ساله قسم بدیم دخترا بابایین ...

انشالله 

دعا کن بهش برسم، دعا کن رابطمون مث قبل شه 

منم براتون دعا میکنم انشالله همیشه سلامت و شاد باشین و به تمام خواسته هاتون برسین