2733
2734

دارم کشو لباسارو مرتب میکنم پسرم  شور....تمو کشیده کلش داره تو خونه بدو بدو می‌کنه و از ته دل می‌خنده در کنار همه ی سختی هایی که دارن وقتی با اون دندونای کوچولوی خرگوشی شون میخندن همون به کل دنیا می ارزه 😍

واسه تموم منتظرا یه همچین لحظه های قشنگی رو آرزو میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

😀دیگه چیزی نبود

دختر منم عشق سوتینه بزاره رو سرش😂

بیشتر از تنهایی از همدم نامردت بترس.....دلیل گریه و خندت یکیه مسخرست.....اصلا میگذرم میزنم زیر همه چی......به من چه هرچی خواستمش اون نخواستتم......

😢یاد بچگیم افتادم😂😂😂هیی یادش بخیر بچگی هام شیطنت و دلخوشی هام .....

درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا.
2740

دقیقاااا حال امروز من 🥰 

داشتم کمدارو مرتب می کردم دخترم مایو استخر منو تنش کرده بازی میکنه

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
وقتی دخترم از ته دل می خنده شیرینی عالم به دلم می شینه

دقیقاً من واقعا بعضی وقتا اینقدر اذیتم میکنن میشینم گریه میکنم ولی باز وقتی خوشحالی و خنده شونو میبینم باز میگم خدا چرا من اینقدر ناشکری میکنم

بودن که بود، ولی شو رت چون بیشتر شبیه کلاهه بیشتر دوست داره🤣

وای راس میگی واقعا اوج شیرینی یکسالو نیمه

یعنی آدم دوس داره یه لقمشون کنه😀

دختر من آبان ۴۰۱ دنیا اومده

بیشتر از تنهایی از همدم نامردت بترس.....دلیل گریه و خندت یکیه مسخرست.....اصلا میگذرم میزنم زیر همه چی......به من چه هرچی خواستمش اون نخواستتم......
رازیم ۲۳سالمه ۲۳ دیقه زنده باشم جوون مرگ بشم تو این سن  ولی ۲۳ دقیقه برم تو سن۹سالگیم وقتی بهم ...

درسته خیلی اون دوران خوب بود ولی بهتره آرزوی قشنگ تری بکنی ان‌شاءالله یه همچین لحظه هایی واسه دخترت 

2706