2733
2734
عنوان

خوشا دنیای بچه ها چه دنیای قشنگی دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 33 پست
😢یاد بچگیم افتادم😂😂😂هیی یادش بخیر بچگی هام شیطنت و دلخوشی هام .....

هعی واقعا یادش بخیر منم بچگیم اینقدر شیطون و لجباز بودم که هنوزم هستم😶 وقتی که بچه هام شیطنتی میکنن تا دعواشون میکنم مامانم میگه خودتو فراموش کردی😅

❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خیلی ،اتفاقا پسرمنم آبانیه هفت آبان دنیا اومد

وای دخترم هشت آبان😁

بیشتر از تنهایی از همدم نامردت بترس.....دلیل گریه و خندت یکیه مسخرست.....اصلا میگذرم میزنم زیر همه چی......به من چه هرچی خواستمش اون نخواستتم......
خداحفظ کنه دخترتو اینقدر دختر دوست دارم که متاسفانه لیاقتشو نداشتم

پسرا خیلی شیرینن ♥️ زیر سایه شما و همسرتون بزرگ بشه 

ان شالله بعدی دختره

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته
ممنونم  دیگه بچه نمی‌خوام ظرفیت تکمیله😅

چندتا داری مگه؟

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته
شوهرم خیلی دلش میخواست هشت ،هشت دنیا بیاد ولی خب طبیعی بودم نمیشد اونجا نگهش دارم🤣

منم باور کن یهویی شد همه فک میکنن چون سزارین بودم خودم خواستم

قراربود ۲۰آبان دنیا بیاد

ولی یادمه بیمارستان غوغا بود از شلوغی

بیشتر از تنهایی از همدم نامردت بترس.....دلیل گریه و خندت یکیه مسخرست.....اصلا میگذرم میزنم زیر همه چی......به من چه هرچی خواستمش اون نخواستتم......
منم باور کن یهویی شد همه فک میکنن چون سزارین بودم خودم خواستم قراربود ۲۰آبان دنیا بیاد ولی یا ...

منم شوهرم می‌گفت به دکتر بگو فردا ،فردا🥴😆گفتم مسلمون نمیشه بچه ای که مخواد دنیا بیاد جلوشو گرفت

❤️
منم شوهرم می‌گفت به دکتر بگو فردا ،فردا🥴😆گفتم مسلمون نمیشه بچه ای که مخواد دنیا بیاد جلوشو گرفت

😁😁خداحفظش کنه

2706