2733
2739
عنوان

نذر سوره هود روز جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲

623 بازدید | 62 پست

سلام دوستان،برای حل تمام مشکلات زندگی و برای باز شدن تمام گره های زندگی روز جمعه ۱۸ اسفند ماه نذر ۱۳ تایی سوره هود داریم.هر کسی به سهم خودش برداره و مشارکت کنه در این نذر انشالله حاجت روایی همه و باز شدن گره ی مشکلات همه ی عزیزان .

خودم یکی برمیدارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام پخش و خوندن قرآن  سوره بقره و سایر سوره های قرآن برای من که خیلی خوب بوده خیلی از مریضی ها و دردهای که ناشی از سحر و چشم و جن بوده با پخش قرآن خوب شده من یک پیرزن جادوگر چشم زن در اطرافمه‌ که از هیچ سحر و چشم زخم برای نابودی من خودداری نمیکنه و من با پخش قرآن تا امروز تونستم خیلی از شرهاش رو خنثی کنم خیلی از دخترها بدلیل سحر یا چشم زخم یا جن عاشق و دلایل دیگر شرایط ازداوجشون جور نمیشه یا خواستگار نمیاد یا میاد و الکی بهم میخوره که با خواندن و پخش قرآن میتونند سحرو جن رو نابود کنند و ازدواج موفقی داشته باشند فقط برای کسانی که پخش و خواندن  قرآن باعث آزارشون‌ میشه یا خودشون یا یکی از اعضای خانوادشون یا جن داره یا سحر و یا دعاهای غیر قرآنی در خانه دارید یا شیاطین جنی در خانه تون هست که مطمعنا اگه الان باعث مشکلاتی نشدند بعدا میشن شما با پخش و خواندن  قرآن به آنها آسیب رسوندید اونا می‌ترسند شما پخش قرآن رو ادامه بدین و اونا رو بسوزانید برای همین کاری می‌کنند که شما رو منصرف کنند شما اگه ادامه بدین قرآن این شیاطین و اجنه و سحرها رو نابود میکنه اگه نه این موجودات قویتر میشن بهتره قبل از پخش قرآن ۱۰ بار آیت الکرسی بخونین و دورتون بشکل دایره فوت کنید و خوبه آخر شب و اول صبح آیت الکرسی ببینید ممکنه در این مدت خوابهای ترسناک ببینید که نگرانی نداره کم کم از بین میره میتونید اطلاعات بیشتر رو از سایت دایی ابراهیم بگیرید فقط هرگز برای رفع مشکلاتتون سراغ دعانویس و رمال و سحر ،جادو نرید که خودتون‌ رو بدبخت میکنید کار اینا با جن و شیطانه که هر کی بره پیششون جن به جونشون میندازند‌ و این شیاطین هزار مشکل دیگه بوجود میارند و چون خودتون دعوتشون کردین به این سادگی نمی رند ،همه مشکلات رو میشه با قرآن و کمی صبر و حوصله بهتر و بدون ضرر حل کرد

2742
سلام دوست‌گلم من شنیدم این نذر خیلی مجربه خیلی دوست دارم خودم‌بخونم ولی میگن بابد پشت سر هم خونده ...

بله سوره ی بلندیه.برای همین گفتم این نذر و دست جمعی انجام بدیم .که هر کس حداقل بتونه یه بار این سوره رو بخونه و در این نذر شریک بشه و حاجت روا بشه انشاالله

2740
اگه بگین چطور باید تگ کنم .بله یادم میمونه عزیزم

باید بیاید همین تاپیک اسم کسانی که گفتن تگ کنیو ببینید 

و کنار اسمشون @  بذارید وقتی تایپ میکنی خود سایت هم میاره براتون 

مثل @نسترنjooon‍ 

یا @unlucky      

2706