2737
2739
عنوان

کسی از ماشین سر درمیاره لطفا میاین

236 بازدید | 40 پست

بچه ها من تاحالا ماشین نداشتم 

میخواستم بدونم چه جوری میشه با ثبت نام یا بورس کالا ماشین خرید؟ اصلا الان ماشین ثبت نامی داریم؟

و اینکه اگه ۱ میلیارد بذارم ماشین چقدری میشه خرید ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان ماشین نیست 

از بازار ازاد یه دناپلاس یا 207 اتومات بگیر

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731
اره

نظر من ماشین کوییک پراید تیبا هستش بگیرین حالا پراید تیبا تولید نمیشن ولی کوییک تولید میشه ۲۰۶ و ۲۰۷ هم هستن ولی اونا خرجش بیشتره این نظر منه بازم سلیقه شما مهمه

عجله ندارم بیشتر به فکر اینم ک ماشین بهتری بگیرم  نمیاد دیگه؟

معلوم نیست ولی ماشین بهتری هم نیست...هست ولی یک و خوردی باید بزاری اونا رو راحت میدن التماس هم میمنن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
پیشنهاد اینه ماشین کوییک پراید تیبا هستش حالا پراید تیبا تولید نمیشن ولی کوییک تولید میشه ۲۰۶ و ۲۰۷ ...

اینا که نهایت ۷۰۰ م

اسی بالای یک میلیارد میخوان

اللهم عجل لولیک الفرج 💚💚💚
2740
معلوم نیست ولی ماشین بهتری هم نیست...هست ولی یک و خوردی باید بزاری اونا رو راحت میدن التماس هم میمنن

میشه بگی چی؟باهاش مشکلی ندارم پولمو بیشتر کنم 

بیشتر دنبال سود کردنم که ماشین گرون تری گیرم بیاد

نظر من ماشین کوییک پراید تیبا هستش بگیرین حالا پراید تیبا تولید نمیشن ولی کوییک تولید میشه ۲۰۶ و ۲۰۷ ...

نه اصلا دنبال اینا نیستم 

من اگه تیگو ثبت نامیم بدن میکنم 

میشه بگی چی؟باهاش مشکلی ندارم پولمو بیشتر کنم  بیشتر دنبال سود کردنم که ماشین گرون تری گیرم بی ...

لاماری 

ماشین های کی ام سی..

درکل اینا سود ندارن چون هرکس بخواد راحت میتونه بخزه اما از ماشین های ایرانخودرو و سایپا بهترن از نظر کیفیت...

ماشین ک بخری سود کنی دیگه نیست 

چون ثبت نامی ها تموم شدن 

2706