2733
2771
عنوان

ژل لب زدم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 73 پست

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

به نظرم یک سی سی بزن از این به بعد رو

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
اتفاقا گفتم برا تنوع خوبه ولی لب قشنگی داشته و مشخصه خوشگله خودش کجای حرفم مشکل داره دقیقا

یکی از اطرافیان بینیشو عمل کرده بود زیر پیج دکتر تشکر کرد ازش،اکثرا اومده بودن بپرسن که دکتره چطوره اینم طبیعی خواسته بود

اکثرا بهش گفته بودن وای اصلا فرق نکرده خوب نشده نمیرم پیش این دکتر و.... این اشکش درومده بود بعد ها رفت تراپیست تا اوکی بشه،واسه همون میگم نگید که چرا زدی و... 

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو
من میگی؟ خیییلی پف داره انگار عمل نکردم چیکار کنم؟تازه ورم یه طرفه هم داره 

نمیدونم اره انگار عمل نکردی چند وقته؟

ازدواج تو سن ۱۸ تا ۲۴ مثل ترک کردن یه مهمونی تو ساعت ۸ شبه که مهمونای خاص ساعت ۱۰ به بعد میان 
من میگی؟ خیییلی پف داره انگار عمل نکردم چیکار کنم؟تازه ورم یه طرفه هم داره 

چند وقته عمل کردی؟

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو
2706