2733
2739
عنوان

این مریضی جدیده چیه😣خستمون کرد

240 بازدید | 40 پست

همسرم چند روزه مریض شده . اول از تب شدید و گلودرد شروع شد تا الان ک کل بدنش درد می‌کنه و سسته

کسی پیشنهاد دارویی چیزی داره؟

ما دوهفته س خانوادگی درگیرشیم به معنای واقعی پوستمون کنده شده 

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕

درمان تو خونه فایده نداره من که امروز رفتم سرم زدم تا یه کم سرپا شدم

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سوپ .آب زیاد میوه پرتقال اینا زیاد بخوره شلغم بخوره ..قرص اموکسی کلاو 625 بخوره دوزی دوتا ..همراه سرماخوردگی و دیفن هیدرامین آنتی هیستامین ..شربت ضد سرفه...سیتریزین یا آنتی هیستامین برای آبریزش و عطسه

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2740
 رفته دکتر دوبار سرم زدن . یه بار پنیسیلین🤒جواب نداده

اصلا خیلی بده فک کنم دورش طولانیه

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
ایوایییی الهیییی زودتر خوب بشین 😑

ممنونم ان شاالله همسرشماهم خوب میشن باید برن دکتر

مراقب باش خودت نگیری 

حالا حالا ول کن نیس

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
 رفته دکتر دوبار سرم زدن . یه بار پنیسیلین🤒جواب نداده

شوهرمن سه تا پنی سیلین زد 😐😐یه سرمو و چند تا آمپولم داخل سرم 

ولی هنوزم که هنوزه خوب نشده

2706