2733
2734

ما یه مغازه سوپرمارکت  شریکی داریم که نوبتی شوهرم و داداشش وایمیستن و این که تو یه ساختمونیم  ....ما خونه خواهرشوهرم که از کربلا اومده بود دعوت شدیم من با شوهرم رفتم بعد شوهرم ما رو گذاشت و رفت در مغازه و برادرشوهرم اومد خونه خواهرشوهرم ما شام خوردیم و موقع رفتن چون اون تایم برف اومده بود و هوا سرد بود و همه جا لیز من یه پسر یه ساله دارم گفتم باید یکی از عموهاش پسر من و بغل کنه ببره خونمون من میترسم لیز بخورم چون مسیر کوتاه بود پیاده رفته بودیم 

بعد که رفتم پایین دیدم این داداش شوهرم که با هم شریک هم هستیم و با شوهرم خیلی خوبه بدون این که منتظر من بمونه گذاشته رفته  با زن و بچش من خیلی ناراحت شدم 

بعد با اون یکی برادرشوهرم برگشتم 

شوهرم هم در مغازه بود و نمیتونست ببنده بیاد دنبال من گفت با همونا برگرد 

به نظرتون حق دارم ناراحت بشم به روشون بیارم که ناراحتم 

ن چیزی نشده ک الکی خودتو ازار نده

کاربری دوممه😐دائم التعلیق هستم 😑...میخوام اونروز و ببینم به چشم که نگی سرنوشت بگی با دست نوشت✌✌برای یه شروع نباید عالی باشی ولی برای عالی بودن باید شروع کنی💖💖💖💖برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟🌼🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن دیگه‌ناراحتی نداره امیدش به اون داداش بوده

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

اصلا به روت نیار چون همین برای جاریت میشه نقطه ضعف و از همین راه همیشه آزارت میده

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺

ببخشید از آدمایی که دنبال زیر بغل مار میگردن و میشینن رفتارای بقیه رو زیر نظر میگیرن تا یچی پیدا کنن که بخاطرش بهشون بربخوره اصن خوشم نمیاد

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
خب گفتید یکی از عموهاش ببره یکی از عموهاشم‌ برده چرا ناراحتید؟

خوب با اون یکی زیاد صمیمی نیستیم 

این داداش شوهرم از صبح تا شب باهاشه مغازه شریکیه وقتی یکی در مغازه بوده وظیفه اون یکیه که هوای زن و بچه اون یکی رو داشته باشه