2752
2734

خانم زیباییه انصافا

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اقاست

آها بازم خوبه

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️
2740

عکس شوهر منو چرا گذاشتی اینجا😂

خیلی خوشگله آفرین منم یه بار ادیت زده بودم خیلی عکس انداختم بودم روش وایب بنفش داشت

بعد دیدم یکی گذاشته پروفش آنقدر ذوق کردم

فقط جمله ای که میگه بندگی کن تمام دنیا واسه تو....
عکس شوهر منو چرا گذاشتی اینجا😂 خیلی خوشگله آفرین منم یه بار ادیت زده بودم خیلی عکس انداختم بودم ...

نهه شوهر منه😂

مرسي قشنگمم🥺♥️

اخخخييي🥺🥺

날 이  해할 수 없다 고판단 하 지 마;!