2737
2734

الان ۳ روز از صبح که پا میشم ورم شدیدی در انگشتام میبینم عین سوسیس شدن و ورم پاهام زانوهام و پف زیاد دور چشم. میخوام برم دکتر ، اصلا نمیدونم چه دکتری برم، کسی میدونه مشکلم چیه؟

از اینکه خودم هستم، خوشحالم.  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
وای چه مریضی های عجیب غریبی، چه دکتر برم الان؟

نه عزیزم خیلی هم عجیب نیستن و اصلا شاید شما مصرف نمک تون زیاده و چیزی نباش فکر کنم باید متخصص نفرولوژی بری

بنده مشاور طب سنتی هستم و ما در طب سنتی میگیم فرد به احتمال 90درصد دچار غلبه مزاج بلغم یعنی سردی و تری بدن شده که باید پاکسازی بدن بشه تا بهبود پیدا کنه که البته باید عکس زبان رو ببینیم تا مشکلات بدن و علتش رو بتونیم تشخیص بدیم و راهکار و دمنوش گیاهی بدیم 

اگر دوست داشتی بهم پیام بده یا در روبیکا باهام در ارتباط باش تا بیشتر بهتون توضیح بدم. ویزیت و مشاوره رایگان و آنلاین هستش 

09940688893